Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Akce na střešní tašky a krytiny

12. únor 2012

Akce na střešní tašky a krytiny

Základem každého domu je bezesporu kvalitní střecha. Co je komu platné, když si nechá postavit dům, který nebude mít kvalitní střechu. Ne nadarmo se říká, že střecha je základem každého domu. Proto přišla společnost Mediterran již před mnoha lety s nápadem vyrábět vysoce kvalitní střešní krytinu a střešní tašky. Pokud tedy uvažujete o nové střeše nebo stavíte dům a nevíte, jakou krytinu položíte na svoji střechu, potom se podívejte na webové stránky této jedinečné společnosti a vyberte si z jejich obrovské nabídky.

Reklama

Jakákoliv střešní krytina, kterou tato společnost vyrábí, je na jejich stránkách velmi přehledně představena. Ke každému výrobku je naprostou samozřejmostí ceník střešní krytiny. Vybírejte proto z pěti základních typů této úžasné střešní krytiny. Podívejte se na krytinu Standart, Coppo, Danubia, Rundo a Zenit. Všechny zmiňované krytiny splňují veškeré technické normy, jež jsou označovány jako STN EN 490.

A co je na téhle vynikající krytině úplně nejlepší? Ke každému jmenovanému výrobku dostanete až třicetiletou záruku na přesnost rozměrů, vodotěsnost a mrazuvzdornost. Střešní tašky jsou vyráběny v barevných odstínech, kdy se vlastně do základního materiálu přidávají oxidové barvy. Technologie při výrobě střešní krytiny je velmi striktně dodržovaný ten správný postup a to vždy tak, aby veškeré tašky byly hlavně voděodolné, což je velmi důležité při střídání počasí zejména v zimě. Tak nikdy nemůže dojít k poškození při mrazech a následném tání.

Střešní krytiny tak mají daleko delší životnost, než jsme zvyklí u jiných typů. Podívejte se proto na tyto jedinečné webové stránky a objevte tu pravou střešní krytinu právě pro váš dům. Obraťte se na odborníky, kteří jsou na našem trhu již několik let a to samo je pro ně ta nejlepší vizitka kvality. Mějte na svém domě prostě to nejlepší, co může dnešní trh nabídnout.


Hodnocení[Autor: admin] [Zobrazeno 1798x] [12. únor 2012]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie