Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Akční nabídky od bazénového specialisty

19. březen 2014

Akční nabídky od bazénového specialisty

Léto se blíží mílovými kroky a s ním i nová koupací sezóna. Uvažujete-li o koupi bazénu, nečekejte, až se oteplí a začněte s jeho výstavnou co nejdříve. Využijte skvělých akčních nabídek od bazénového specialisty číslo 1 na trhu, společnosti Albixon a.s., a pořiďte si zahradní bazén za bezkonkurenční ceny.

Reklama

Kvalita za přijatelnou cenu

Albixon, největší výrobce bazénových technologií v Evropě, například nabízí luxusní přelivové bazény za cenu standardních typů. Za výjimečnou cenu získáte velice kvalitní model vyrobený z revolučního materiálu Albistone, který je vysoce chemicky a mechanicky odolný, má dlouhou životnost, vypadá velice elegantně a vytváří krásný estetický dojem v zahradě.

Výhodou přelivových bazénů je fakt, že hladina vody sahá až po okraj a odpovídá tak skutečné hloubce bazénu, při plavání se nevytváří vlny, což ocení především děti, a veškeré nečistoty jsou ihned odváděny do přelivového žlábku. Voda v bazénu neustále cirkuluje a zůstává tak neustále čistá, což usnadňuje čištění bazénu a jeho celkovou údržbu.

Úklid bazénu jednoduše a rychle

Ve výhodné nabídce Albixonu naleznete i bazénové vysavače, které se stanou vašim pomocníkem při úklidu dna a stěn bazénu. Za příznivé ceny nakoupíte především automatické vysavače, které jsou nenáročné na obsluhu a sami vyčistí celý bazén. Jsou to v podstatě roboti, kteří za vás nablyští bazén, aniž byste čištěním strávili váš drahocenný čas.

Máte-li menší zahradu a přejete si spíše menší a cenově dostupnější bazén, zkuste si prohlédnout bazény nadzemní. V akční nabídce na internetových stránkách www.albixon.cz/akcni-nabidky/ se v současné době vyskytuje typ Concord II, který se rychle smontuje a nainstaluje. Na nic tedy nečekejte a vrhněte se na nákupy za skvělé ceny. Splníte si svůj sen a ještě při tom ušetříte nemalé zdroje. Zajeďte k Albixonu a pořiďte si kvalitní bazén pro pohodlné koupání v soukromí.

Foto: albixon.cz

Komerční sdělení


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x


[Autor: Beny] [Zobrazeno 1496x] [19. březen 2014]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie