Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Archivace jako součást moderního bydlení

21. červenec 2010

Archivace jako součást moderního bydlení

Lidé mnohdy tvrdí, že inteligenti jsou schopni ovládnout chaos, nicméně v mnohých případech je toto rčení doslova postaveno na hlavu. Pokud člověk vyžaduje od druhého solidní jednání, tak právě to, že jsou lidé schopni najít ve svých dokumentech to, co potřebují, z nich dělá spolehlivé partnery a lidi, se kterými je radost jednat!

Reklama

Pořádek v dokumentech je důležitý

Existuje spousta různých možností, které nám v kanceláři pomáhají udělat pořádek a díky nimž najdeme spoustu dokumentů prakticky hned. Jako příklad lze jmenovat třeba různé složky. Není problém si dokumenty dát do složek, které budou nějakým způsobem označeny a pak si je jednoduše pouze vzít v momentu, kdy je budete potřebovat. Lze najít spoustu různých složek, jak z pohledu barevného provedení, tak i z pohledu jejich kapacity. Do některých složek se vejde pouze pár papírů a do některých větší množství dokumentů.

Skladování v nejrůzěnjších krabicích příliš efektivní není

Dalším způsobem uchovávání dokumentů je jejich skladování v různých krabicích. Ty jsou schopny pojmout opravdu velké množství různých papírů a také šanonů, do kterých se dají různé dokumenty také umístit! Díky krabicím se vytvoří jakýsi řád, který umožní velmi rychle vyhledat to, co momentálně potřebujeme! Velkým problémem v kancelářích bývá zejména archivace starších materiálů. Ty se dají schraňovat také v krabicích, které budou různě popsány, nicméně při vlastních zkušenostech s tímto systémem můžeme říct, že se v krabicích za chvíli udělá chaos.

Štítky vám udělají ve věcech pořádek

Ideální volbou se tak jeví inventarizační štítky, které jsou schopny naprosto přesně označit konkrétní archivovaný materiál! Archivace s inventarizačními štítky se stává doslova hračkou, jelikož si každý snímek bez problémů popíšeme přesně tak, jak budeme chtít a tak budeme mít ve věcech úplný pořádek. Pokud tedy chceme žít opravdu moderně a přehledně, tak na archivaci bychom určitě zapomenout neměli!


Hodnocení

Hodnocení: 2 hvězdiček/ Hodnoceno: 4x


[Autor: moderni-bydleni] [Zobrazeno 2294x] [21. červenec 2010]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie