Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Bezpečnostní dveře a další systémy pro ochranu vašeho majetku

16. březen 2014

Bezpečnostní dveře a další systémy pro ochranu vašeho majetku

V dnešní době neustále roste potřeba zabezpečovat a chránit svůj majetek. Majetková kriminalita totiž neklesá, je tomu spíše naopak. Zloději využívají toho, že mnozí majitelé nemají svoje nemovitosti důkladně zajištěné. Dostat se do objektů je pak pro ně velmi snadnou záležitostí.

Reklama

Pokud se chcete vyvarovat toho, že jednou přijdete domů a dům bude zet prázdnotou, pak je určitě nezbytné investovat do kvalitních zabezpečovacích prvků. Základem jsou bytelné bezpečnostní dveře a také ochrana oken a dalších vstupů.

Bezpečnostní dveře Ostrava

Firma NEXT Ostravabezpečnostní dveře Ostrava nabízí moderní bezpečnostní systémy a zařízení, která poslouží k zdokonalení zajištění vaší domácnosti.

Vstupní dveře, které u této firmy zakoupíte, spadají do dvou nejvyšších bezpečnostních tříd. To v praxi znamená, že se nedají překonat běžnými způsoby – vykopnutím, vyražením apod.

Zloději se skrz ně nedostanou ani obyčejnými páčidly. Na to, aby se přes bezpečnostní dveře těchto tříd dostali, by potřebovali skutečně pořádné vybavení a stejně by jim to zabralo hodně námahy i času. I odborníci obecně doporučují instalovat vchodové dveře, které splňují kritéria minimálně 3. bezpečnostní třídy.

Pakliže vstup do vaší domácnosti doposud „chrání“ pouze obyčejné dveře, které nemají jakékoliv zajišťovací prvky a kvalitní kování, je velká pravděpodobnost, že ve chvíli, kdy vás navštíví zloději, dostanou se do objektu naprosto bez jakýchkoliv problémů. Potrvá jim to maximálně několik desítek vteřin.

Další bezpečnostní prvky, které zvýší ochranu vašeho majetku

Využijte i další bezpečnostní systémy Ostrava od firmy NEXT. Velmi užitečným prvkem jsou kupříkladu bezpečnostní fólie na skla. Ta dokážou zvýšit odolnost skel vůči poškození a rozbití. Zatímco v případě obyčejného skla v okně je jejich překonání otázkou trochy síly, u oken, na nichž je instalována bezpečnostní fólie, je rozbití daleko obtížnější.

V neposlední řadě firma NEXT – Ostrava nabízí i další bezpečnostní prvky. Jsou jimi především ochranné mříže, které zajistí další vstupy do objektů (rodinných domů, ale i třeba obchodů, garáží apod.), dále pak také bezpečnostní alarmy. Ty rovněž pomáhají zlepšit ochranu vašeho majetku. Už jejich přítomnost odradí velké procento zlodějů, stejně jako bytelné bezpečnostní dveře.

Pokud jde o ochranu a zajištění majetku, neměli byste za každou cenu šetřit a hledět na každou korunu. V konečném důsledku se vám vyšší investice do zabezpečení může náramně vyplatit.

Foto: bezpecnostnidvereostrava.cz

Komerční sdělení Placla.cz


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x


[Autor: Beny] [Zobrazeno 1361x] [16. březen 2014]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie