Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Budík Sleeptracker zaručí příjemné probuzení do nového dne

28. březen 2010

Zdravý spánek je bezesporu základem nejen pro děti, ale také pro dospělé lidi. Návodů, jak dosáhnout zdravého spaní je hned několik. Začínají zpravidla kvalitní postelí a také prostorem, v němž lidé tráví svou noc. V neposlední řadě je ale také zdravý spánek složen z dobrého usínání a také plynulého a poklidného vstávání.

Reklama

Vstávání již bez problémů

Právě proces vstávání bývá pro mnohé lidí velkým traumatem, jelikož je budík není schopen vzbudit, a když už se mu to podaří, tak je to třeba až na pátý pokus. Marně se všichni ptají, jak to udělat, aby se bez problémů vzbudili do dalšího dne. Řešení je poměrně jednoduché a spočívá ve využití budíku zvaného Sleeptracker. Tento vynikající pomocník je schopen zachytit spánkový cyklus tak, že vystihne jednotlivé REM fáze spánku a umí člověka probudit zrovna v dobu, kdy je to pro něj nejpříjemnější.

Vyberte si budík podle svého vkusu

Budík Sleeptracker se prodává hned ve čtyřech variantách, přičemž si mohou zákazníci koupit buď variantu dámskou, pánskou anebo také variantu Pro či model standard, který nedisponuje vibracemi jako ostatní zmiňované modely. Budík Sleeptracker představuje moderní model hodinek, které kromě již budících funkci ještě navíc vypadají skvěle a moderně.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x


[Autor: latysek] [Zobrazeno 1937x] [28. březen 2010]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie