Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Bytový architekt

7. duben 2010

Bytový architekt

Zařizovat si byt či dům patří k příjemným stránkám života. Není to však nic tak jednoduchého, jak se na první pohled zdá. Pokud chcete získat opravdu kvalitní, funkční, na pohled pěkné bydlení, musíte být buď odborníkem v oblasti bytové architektury nebo mít opravdu skvělé nadání a cit pro tyto věci, či využít služeb některé z firem, která se navrhováním interiérů zabývá. Bytový architekt už není u nás postava z amerických seriálů, ale běžné zaměstnání. Jeho služeb využívá čím dál tím větší procento naši populace. Ceny za tuto službu nejsou tak astronomicky vysoké, jak se mnohým na první pohled zdá. Jistě, zadarmo tato služba není, ale když si připočítáte možné omyly a přehmaty, kterých se při zařizování svého bydlení můžete dopustit, zjistíte, že můžete i docela pěkné peníze ušetřit.

Reklama

Bytový architekt je vaším pomocníkem

Služby bytového architekta byste měli vyhledat ještě dříve, než si vůbec nějaké bydlení pořídíte. Mnohé stavby jsou totiž od počátku zcela špatně navrženy, takže ani ten nejlepší bytový architekt z nich kvalitní bydlení odpovídajícím nárokům na moderní bydlení neudělá. Proto je dobré se poradit předem.

Jednodušší to máte v případě, že si pořizujete byt v některém z nově postavených bytových domů.

Odborníci se totiž shodují, že většina novostaveb je navržena i postavena opravdu kvalitně, takže koupí takového bytu rozhodně neprohloupíte. Na druhé straně to nemusí platit o každém novém bytě, takže dobrá rada se opravdu cení a je jako vždy k nezaplacení.

Nechte si dobře poradit

Pokud vyhledáte služby bytového architekta, je jedno, zda už máte jasnou představu, jak vše bude vypadat, nebo jen nejasné tušení, co byste vlastně chtěli. Důležité je, abyste vyslechli radu odborníka, zkonfrontovali to s vlastními požadavky a uměli se rozhodnout. Využít služeb bytového architekta neznamená totiž jen trpně přijímat vše, co vám navrhne. Všechno je o diskusi. Zároveň si ale nemůžete myslet, že máte ve všem pravdu. Je lépe si nechat poradit. A pokud vám zrovna daný bytový architekt nesedí, zdá se vám, že nemůžete najít společnou řeč, jednoduše vyhledejte jiného.

Moderní trendy jak na dlani

Pokud vás zajímá něco ze současných trendů v zařízení interiérů a chcete se předem, než si nějakého bytového architekta najmete, inspirovat, poučení najdete v časopisech na téma moderní bydlení a internetových stránkách apod. Dozvíte se tak např., že letos frčí v designu interiérů tmavé odstíny, které jsou elegantní a vkusné. Takže pokud právě letos zařizujete své bydlení, už máte alespoň trochu tušení, na co se zaměřit. Více už musíte zjistit sami.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x


[Autor: latysek] [Zobrazeno 3083x] [7. duben 2010]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie