Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Čas na novou podlahu

30. říjen 2014

Čas na novou podlahu

Bydlíte v bytě před rekonstrukcí nebo své bydlení naopak stavíte a právě jste se dostali k zařizování a pořizování veškerého vybavení a bytových doplňků? Jistě se ve vašich úvahách vyskytlo i plánování řešení podlah. Pokud hledáte skutečnou kvalitu, zvolte německé podlahy Meister.

Reklama

Ty se vyrábí laminátové, dřevěné či korkové a v nabídce nechybí ani linoleum a hi-tech wood power. Veškeré tyto druhy si můžete prohlédnout ve vzorkovně společnosti Podlahy – Meister s.r.o., která výrobce výhradně zastupuje. Kromě podlah zde naleznete i rozsáhlé příslušenství doplňující podlahy, počínaje lištami a osvětlením konče. Kompletní katalog produktů naleznete přímo na oficiálních internetových stránkách společnosti pod odkazem www.meister-podlahy.cz .

Před pokládkou podlahy nezapomeňte zabudovat podlahové vytápění. Veškeré druhy podlah Meister lze na kontrolované teplovodní vytápění použít. Pokud ho správně zapojíte, žádná krytina na podlahové vytápění nedojde k újmě. Všechny podlahy Meister mají vícevrstvou strukturu s nosnou deskou HDF, mají nízký tepelný odpor a některé jsou vybaveny i integrovanou protihlukovou složkou. Ať tedy sáhnete po jakékoli úpravě podlahy, neuděláte chybu.

Luxusní podlahy Meister se pyšní vynikající kvalitou, dlouhou životností a jednoduchou údržbou. Jsou určeny všem typům zákazníků, patříte-li tedy mezi ty náročné, i vy si jistě vyberete. Zkušení prodejci jsou vám navíc připraveni podat veškeré informace týkající se podlah a zajistí pro vás kompletní servis. Neváhejte tedy a pořiďte si pro vaše bydlení korkovou, dřevěnou, laminátovou či třeba antistatickou podlahu Meister. Určitě budete nadmíru spokojeni.

Foto: meister-podlahy.cz

Komerční sdělení

-pok-


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x


[Autor: Beny] [Zobrazeno 1835x] [30. říjen 2014]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie