Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Čerstvý vzduch v interiéru jedině s rekuperací

28. říjen 2015

Čerstvý vzduch v interiéru jedině s rekuperací

Kdo by nechtěl v interiéru dýchat čerstvý vzduch? Pokud se i vy rozhodujete pro rozvržení nového domu, měli byste rozhodně počítat s rekuperací. Ta totiž dnes představuje nejmodernější variantu větrání v domácnosti. Klasické otevírání oken představuje pouze vypouštění horkého vzduchu ven z interiéru, což si pochopitelně nikdo nepřeje. Kvalitní vzduchotechnika s rekuperací dokáže zajistit přísun čerstvého vzduchu, přičemž teplo z interiéru nebude unikat. Když už se pro rekuperaci rozhodnete, volte spolehlivého a zkušeného dodavatele. Přesně tyto atributy splňuje společnost Turbovex, na jejíž nabídku se budeme soustředit.

Reklama

Vsaďte na zkušenosti a kvalitu

Společnost Turbovex působí na tuzemském trhu již více než 40 let a má tak s vzduchotechnikou bohaté zkušenosti. Soustředí se na vývoj a prodej decentralizovaných ventilačních systémů. Ty nabízejí možnost realizace efektivní rekuperace v interiéru, a to bez jakýchkoli komplexně řešených rozvodů. Moderní rekuperační jednotka do bytu jakéhokoli typu od této společnosti se vyznačuje vysokou efektivitou a minimální náročností z hlediska stavebních úprav a celkové instalace.

Lokální rekuperace šetří peníze, prostor i čas

Centralizované jednotky rekuperace vyžadují několik kilometrů kabelů natažených po celém prostoru interiéru. To samozřejmě maximálně zvyšuje celkové náklady na řešení vzduchotechniky. U lokální rekuperační jednotky nic takového nepotřebujete. Mimo jiné také ušetříte i za montáž, která je maximálně rychlá a jednoduchá. Nebude nutné volat několik řemeslníků, kteří by si vzali spousty peněz. Prostoru zabere rekuperace minimálně. Například rekuperační jednotka do jedné místnosti Turbovex Home lze montovat přímo z konkrétní místnosti. Není tak nezbytné využití plošiny ani lešení.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x


[Autor: latysek] [Zobrazeno 877x] [28. říjen 2015]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie