Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Dekorace do bytu či domu

30. leden 2012

Dekorace do bytu či domu

Pokud máte zařízen byt či dům starším nábytek a vybavením a chtěli byste změnu, nicméně finanční situace vám to nedovoluje, pak můžete interiér alespoň oživit prostřednictvím doplňků a dekorací. Volte vhodné dekorace a byt tím zútulníte a jednotlivé zařízení vzájemně propojíte. Samozřejmě nabízených stylů a variací je několik desítek. Výběr dekorací záleží na vašem vkusu a fantazii.

Reklama

My jsme si vybrali dva motivy, jeden vhodný do kuchyně a druhý do obývacího pokoje. Velmi oblíbené jsou dnes tradiční doplňky ve venkovském stylu slunné Francie, které jsou známé především motivem levandule. Především do kuchyní je tento motiv velice vhodný. Ať už nakoupíte hodiny, háčky, květináče v tomto duchu, rázem se budete cítit jako na francouzském venkově. Velice oblíbenou a módní záležitostí jsou proutěné a kovové dekorace, které se jistě hodí nejen do obývacího pokoje, ale i do dalších místností. Proutěné koše, úložné prostory, květináče, dekorace z proutí či kovu nebo jejich kombinace se vám jistě zalíbí. Pořiďte si i vy kovové nástěnné hodiny nebo ozdobný stojan na noviny a udělejte tak svůj interiér ještě útulnějším.


Hodnocení[Autor: latysek] [Zobrazeno 1519x] [30. leden 2012]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie