Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Dětské domečky na zahradu i do bytu

18. duben 2013

Dětské domečky na zahradu i do bytu

Pokud rádi děláte svým dětem či vnoučatům radost a zároveň nechcete, aby trávily celé dny zavřené doma, ale naopak je rádi uvidíte, jak si hrají venku, měli byste je v tom podporovat všemi možnými způsoby – nabízejí se tábory, kroužky a mnoho dalších aktivit. Zvláště ty mladší pak určitě potěší, když jim na zahradu nebo i do pokojíčku pořídíte dětský domeček.

Reklama

Takovou hračkou jim určitě uděláte radost – v současné době se totiž dají sehnat plastové domky v různých barvách a provedeních, takže připomínají hrady z pohádek, perníkové chaloupky, princeznovské zámky, kamenné chaloupky i prolézačky se skluzavkami. Možností je zkrátka mnoho a každou z nich se navíc dají dělat úplná kouzla, stačí jen trocha fantazie.

Dětské domečky bývají navíc také doplněny zajímavými doplňky, které zdařile rozšiřují prostor pro hraní – např. zvonky, telefony, schránky nebo i kuchyňky – to vše může být součástí vašeho dětského domečku.

Zahradní domeček pro děti je zkrátka skvělým místem, ve kterém můžete potomstvo nechat i s kamarády utéct do světa jejich bezbřehé fantazie a nechat je užít si tolik dobrodružství, kolik si samy vymyslí.

Samozřejmě je ale třeba myslet na jejich bezpečnost a vybrat takový domek, který je vyroben z dostatečně pevného materiálu. Domečky StepTwo jsou z kvalitních, pevných plastů, které vydrží dětské hry i rozmary počasí a které se navíc dobře udržují.

Navštivte webové stránky společnosti StepTwo a udělejte dětem radost domečkem, pískovištěm, skluzavkou nebo třeba prolézačkou a utvrďte se v tom, že kdo si hraje, skutečně nezlobí.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x


[Autor: latysek] [Zobrazeno 2280x] [18. duben 2013]
[Články ] [no comments]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:
www:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!