Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Dětské koberce

26. březen 2014

Dětské koberce

Vybavujete dětský pokoj Vašim ratolestem a rozhodli jste se pokrýt podlahu této místnosti kobercem? Díky aktuální nabídce internetové prodejny Vopi může získat království Vašich dětí skutečné kouzlo.

Reklama

Při výběru dětského koberce hraje důležitou roli nejen cena a kvalita, ale také vzhled. Důležité totiž je, aby děti rády trávily na svém koberci čas při hraní. Nějakým takovým kobercem v případě chlapců se může stát dětský koberec farma 3D v podobě vesnice. Na koberci jsou znázorněny stodoly, pastviny, řeka, stromy i zvířata. Kluci mohou po tomto koberci s velkým nadšením jezdit jejich oblíbenými autíčky. Tento 3D koberec je vyhotoven ze sto procentního polyprylenu.

Krásné varianty pro kluky i holčičky

Malé fanoušky španělského fotbalového klubu Barcelona bez pochyb nadchne dětský koberec Barca ve tvaru Messiho dresu či odznaku tohoto slavného fotbalového klubu. Holky ocení určitě koberec s jejich oblíbenkyní Hannah Montana nebo s nestárnoucí postavičkou Včelka Mája nebo proslulými Monster High.

Koberce s nápadem

Plánujete-li společný pokoj pro Vaše děti, pak byste jistě neměli přehlédnout dětský koberec ve formátu společenské hry „Člověče nezlob se“. S dětským kobercem od společnosti Vopi splníte tajná přání Vašim dětem a zároveň jim dopřejete jedinečný prosto pro hraní. Společnost Vopi svou pozornost na dětské zboží v poslední době rozšiřuje také o dětské polštářky, na nichž Vaše děti naleznou také své oblíbené postavičky.

Dětskými koberci však nabídkový katalog Vopi nekončí, objednat si na této webové adrese www.vopi.cz můžete také autokoberce, kusové koberce, rohožky nebo nášlapy na schody.

Foto: vopi.cz

Komerční sdělení

-pok-


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x


[Autor: Beny] [Zobrazeno 1938x] [26. březen 2014]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie