Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Dětský nábytek

27. leden 2012

Dětský nábytek

Hezký pokoj pro vaše dítě

Reklama

Zapnout si dobrý film, zabalit se do deky a relaxovat u šálky čaje – znáte ten pocit? I vaše dítě má podobné pocity – rádo se hraje i odpočívá ve svém pokoji. Víte, jak mu dopřát pohodlí?

Každá místnost má svá pravidla

Dětské pokoje , to jsou malá království všech dětí. Proto je důležité dbát na správný výběr všech komponentů pokoje.

Jak by měl vypadat váš seznam věcí, aneb na co byste se měli podívat:

  • dětský nábytek – základem je kvalitní a zdraví nezávadní materiál. Výhodou je měkčí dřevo (např. smrk). Má sice o něco menší životnost, svojí strukturou se ale do dětského pokoje perfektně hodí.
  • dětské postele – máte na výběr z nespočetného množství postelí, od menších, rozkládacích, až po ty patrové, které mnohdy nabízí úložní prostor, nebo útulný prostor na hraní. Základem pro výběr postele je věk dítěte.
  • dětské židle – podobně jako u většiny výrobků pro děti, i zde musíte myslet na jejich zdraví. Židli pro vaše děti především vybírejte dle jejich věku. Pro malé děti je lepší dětská židle. Pro větší děti se už může hodit kancelářská židle. Pokud vaše děti dlouhé hodiny sedí u počítače, hrají hry, učí se, nebo surfují po internetu, je vhodné zajistit jim kvalitní zdravotní židli.
  • dětské psací stoly - při výběru stolu je třeba dbát na jeho správnou výšku. U dětí, které rostou, je proto dobré volit výrobky s nastavitelnou výškou. Pokud kupujete psací stůl pevný, volte raději vyšší než nízký (z kterého by brzy bolela záda). Pozor - ani příliš vysoký není vhodný.

Dekorace – detail, který všechno změní

Nejsnadnější z cest, jak zútulnit dětský pokojíček, je použití dekorativních předmětů např. s populárními hrdiny dětských filmů, pohádek a seriálů. Každý dětský pokojíček ožije, jakmile se do něho nastěhují hračky, ale také dekorace s jejich motivy jako zdobící omyvatelné boxy na hračky, kapsáře, věšáky, nebo metry a mnoho dalších drobnůstek.

Pokud se vaše dítě bojí tmy a nedá se mu usnout, určitě vyzkoušejte nálepky svítící ve tmě. Oceníte je také vy, protože už nebudete muset nechávat rozsvícenou stolní lampičku.


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x


[Autor: latysek] [Zobrazeno 2112x] [27. leden 2012]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie