Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Developerské projekty Praha

2. říjen 2012

Developerské projekty Praha

Zabýváme se výstavbou rezidenčních a kancelářských budov i velkoplošnými projekty, dokážeme využít každého opuštěného koutku Prahy, abychom na něm znovu probudili živý podnikatelský ruch či vytvořili nádherné a útulné rezidenční prostory k bydlení. Naše bohaté zkušenosti s prodejem bytů v Praze nám pomáhají při tvorbě dalších stavebních projektů, známe ty nejaktuálnější potřeby dnešního moderního zákazníka, které se týkají polohy stavby i vnitřního a venkovního vybavení.

Reklama

Dáváte-li přednost kosmopolitní atmosféře, pak byste se měli seznámit s naším projektem rezidence Korunní v Praze Vinohradech, komplex se zapojuje do živého ruchu ve městě a zároveň vám poskytne oázu klidu a pohody. Poznejte kouzlo místo se zajímavou historií plné sladkých vzpomínek, projekt Belarie Park je nápaditým řešením pro využití volného prostoru bývalého závodu čokoládovny Orion v Praze Modřanech. Rádi byste bydleli v novém krásném bytě, ale za rozumnou cenu? Potom stojí za zvážení byty v Praze Opatov, okouzlí vás moderním vybavením a důmyslným řešením interiéru i exteriéru, mezi 3 křídly budovy s působivým atriem s předzahrádkou si budete připadat jako na zámku.

Ideální bydlení pro milovníky přírody a poklidného života na okraji Prahy vám připraví komplex nízkoenergetických bytových domů Dolní Počernice. Důmyslné řešení vytápění vám bude šetřit peněženku, za teplo a pohodlí zaplatíte jen nutné minimum. Blízkost přírody společně s chytrým bydlením, které respektuje její každoroční cykly, vnesou slunce a rovnováhu do vašeho každodenního života.

Stávající novostavby Praha , které již čekají s otevřenými dveřmi na své nové majitele, splňují předpoklady pro spokojené, ničím nenarušené bydlení v soukromí a navíc leží na atraktivních místech. Na našich webových stránkách také najdete právě připravované projekty dalších obytných budov či kancelářské komplexy a plány pro velká rozvojová území, kde se najde dostatek místa pro práci, bydlení i volný čas.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x


[Autor: batko] [Zobrazeno 1735x] [2. říjen 2012]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie