Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Doplňky interiéru by měly ladit s nábytkem

8. březen 2013

Doplňky interiéru by měly ladit s nábytkem

Nábytek v jakémkoli bytě anebo domě samozřejmě tvoří stěžejní část interiéru, nicméně bez hezkých doplňků by ani sebedražší nábytek nemusel být tím, co člověka může zaujmout. Pokusme se tedy upozornit na některé základní doplňky do interiéru, které mohou člověku přinést jednak užitek a jednak také funkční prostory, které by mu mohly později výhodně sloužit. Jako první bychom mohli mluvit o krbech nebo krbových kamnech.

Reklama

Obě dvě varianty mají společné to, že se jedná o něco, co nám může přinést do domácnosti skvělé teplo domova. Taková klasická krbová kamna jsou vynikající i díky svému často neotřelému vzhledu. Rustikální charakter kamen může celkovému prostoru dodat navíc ještě jakýsi punc staršího vesnického prostředí, které může skutečně mnohé z nás zaujmout. Člověk s výborným vkusem či přímo profesionál dokáže krbová kamna dokonale sladit se zbytkem interiéru dle potřeby. Vhodné je i umístění krbového nářadí ke kamnům. Právě to totiž potřebujeme nejen k obsluze samotných kamen, ale i jako solitér dokonale doplňující samotnou existenci kamen.

Jinak bychom ale měli zmínit i to, že výborně mohou vypadat i klasické krbové vložky umístěné ve stěnách, a to jak předsazených, tak i klasických integrovaných. Krby působí poněkud jednolitěji s okolím a mohou vypadat podobně hezky, jako je tomu u krbových kamen. Optimální je zvolit ještě další doplňky. Třeba takové osobité obrazy na míru vypadají hezky a mohou vytvářet i celkový vkus určitého člověka, který vlastní daný dům či byt. Popravdě řečeno lidé nemusí volit nějaké významné obrazy od dávných mistrů, které by měly budit dojem honosné domácnosti. Často stačí i menší milé obrázky někoho známého opatřené rámem. Tyto obrázky jsou většinou příjemnější a milejší variantou.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x


[Autor: batko] [Zobrazeno 1593x] [8. březen 2013]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie