Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Dřevo na topení

31. srpen 2011

Dřevo na topení

V poslední době zaznamenaly krby v našich domácnostech obrovský boom. Kdo si nemohl dovolit klasické krby, pořídil si alespoň krbová kamna. Jenže v ten moment nastal problém a to v podobě shánění dřeva či briket. Do lesa se jít jen tak nesmí a navíc, kdo by se v dnešní době zatěžoval se zpracováním dřeva? Proto se na našem trhu začaly objevovat dřevozpracující společnosti, mezi něž se řadí i vynikající firma DEBLICE – lesy s.r.o., která zpracovává dřevo již pěknou řádku let.

Reklama

Máte zájem o dřevěné brikety a nemůžete se vydat osobně do jejich prodejny? Žádný problém. Najděte si na jejich webových stránkách formulář, kde si zadáte své požadavky. Brikety jsou vyrobeny se slisovaných pilin, vypadající jako cihličky. Ty se balí po desíti kilogramech a cenově jsou více nežli příznivé. Mají velkou a dlouhodobou výhřevnost. Jejich spotřeba je tudíž velice úměrná teplu.

V nabídce společnosti DEBLICE – lesy s.r.o. najdete i palivové dřevo , které je zpracované podle vašich představ a požadavků. Vybírat si můžete z několika velikostí „kuláčů“ a štěpin. Takto zpracované dřevo je dále rozdělené podle tvrdosti a měkkosti. Je pochopitelné, že tvrdé dřevo je daleko dražší, než měkké.

Patříte mezi romantiky, kteří rádi pozorují, jak plameny stravují dřevo? Milujete praskání ohně ve vašem krbu? V tom případě si objednejte krbové dřevo . Brikety vám totiž takové romantické chvilky neudělají. Zde si můžete vybrat ze tří možností. V nabídce je volně ložené dřevo, balené v bednách nebo v pytlích současně s podpalovacími třískami. V tomto případě si můžete vybírat mezi měkkým a tvrdým dřevem a to mezi bukem, dubem, lípou, topolem, borovicí, smrkem a břízou.

Veškeré produkty jsou i jinak balené a proto je potřeba si všechno dobře rozmyslet a po té teprve objednávat. V tento moment hraje nemalou roli i čas. Je potřeba si objednat topení zavčasu a nečekat, až napadne první sníh nebo uhodí první mrazy.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x


[Autor: admin] [Zobrazeno 1778x] [31. srpen 2011]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie