Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Elektroslevy Baumatic

29. srpen 2011

Elektroslevy Baumatic

Potřebujete jakýkoliv elektrospotřebič, ale nechce se vám nikam chodit a navíc po dovolené nemáte zrovna ani moc peněz? V tom případě si pěkně v klidu domova vyberte mezi úžasnými slevami, které pro vás připravil Baumatic. Podívejte se na jejich webové stránky a porozhlédněte se, zda-li na nich nenajdete právě takovou elektrověcičku, kterou tak nutně potřebujete.

Reklama

Nebo jen prostě chcete do svého interiéru takovou doplňkovou věc, jako je například vinotéka. Potom se podívejte na tyto webovky a vyberte si zde. Jak se vám líbí nabízené vinotéky Baumatic ? Jejich rozměry jsou 735x460x540 mm. Mají naprosto elegantní vzhled a jsou provedeny v černé barvě. Vnitřní prostor se chlubí vlastním osvětlením. Dvířka jsou zhotovená z temperovaného tvrzeného skla, což umožňuje změnu strany otevírání.

Do každé takovéto vinotéky se vejde až dvacet osm lahví na víno, jež mají objem 0,75 litru.Teplotní rozsah je nastavitelný, s tím že optimální uskladnění je v rozpětí desíti až osmnácti stupni. Velmi tichý chod zajišťuje vnitřní ventilátor a termoelektrický článek. Celkový objem těchto vinoték je sedmdesátosm litrů, z čehož užitný je celých šedesátpět litrů. Kapacita je jak již bylo zmíněno dvacet osm jednolitrových lahví.

V nabídce firmy Baumatic ale nejsou jen vinotéky. Najdete zde spoustu jiných elektrospotřebičů, na které jsou v současné době dané úžasné, až padesátiprocentní slevy. Podívejte se na jejich webové stránky a pěkně v klidu domova si vyberte z pestré škály všemožných elektrovýrobků. Využijte jejich úžasné slevy.

Potřebujete novou chladničku? Nebo sporák či digestoř? No prosím, společnost Baumatic má ve své nabídce nejenom tyto spotřebiče, ale i spoustu jiných pomocníků do domácnosti. Stačí si jen vybrat a objednat. Vždyť proč nevyužít až padesáti procent slev? Neváhejte a vyberte si některý elektrovýrobek od vynikající společnosti, jakou Baumatic jistě bezesporu je.


Hodnocení[Autor: admin] [Zobrazeno 1848x] [29. srpen 2011]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie