Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Fólie na sklo

24. březen 2011

Fólie na sklo

Jistě jste už někdy přemýšleli o tom, jak to provést, abyste v zimě měli doma teplíčko a přitom moc neplatili, a jak to provést naopak v létě, kdy je venku vedro, sluníčko vám peče přímo do oken, žaluzie nechcete ale péct se celý den jako kachna na grilu, to vám také nevoní? Naštěstí díky moderním technologiím existuje šikovné, relativně levné ale hlavně velmi praktické řešení právě výše uvedených problémů s teplem a světlem. Tím řešením jsou sluneční fólie. Jak fungují?

Reklama

Typy fólií na sklo

Sluneční fólie je dvojího typu, vnější a vnitřní. Obecně je možné o nich říct, že v létě efektivně snižují náklady na klimatizaci a v zimě naopak snižují náklady na vytápění. Fólie na sklo vás chrání jak před slunečním zářením, ale zároveň vám pomáhají ušetřit tím, že brání úniku tepla, případně chladu přes prosklené plochy v místnosti, jako jsou třeba velká okna. Samotná aplikace folií je velice snadná, a potěší i vysoká životnost. Ta je díky použití nejkvalitnějších lepidel prakticky neomezená. Záruka, která vám na fólie na okna bude poskytnuta, také potěší, její délka dosahuje 36 měsíců.

Bezpečnostní fólie na sklo

Když už se zabýváme fóliemi na okna, je důležité upozornit také na další velmi šikovnou a praktickou věc z podobného soudku, a to na bezpečnostní fólie na sklo. O co jde? Princip je, stejně jako u slunečních fólií, poměrně snadný a přesto geniální. Jde o čirou, velmi pevnou a silnou folii, která je aplikována na skla budov, například na okna bank, pojišťoven, ale i do oken kanceláří a do výloh obchodů a podniků.

Fólie jako skvělý ochránce

Díky své tloušťce a odolnosti je folie perfektním ochráncem, sklo při nárazu sice praskne, ale díky folii stále drží pohromadě a dále brání průniku do objektu. Dokonce je folie tak pevná, že její použití je srovnatelné s instalací mříží, jen bez všech nevýhod, které mříže přinášejí. Záruka je stejně jako u slunečních folií 36 měsíců, a životnost je také téměř neomezená.


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x


[Autor: latysek] [Zobrazeno 2600x] [24. březen 2011]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie