Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Garážová vrata za ty nejlepší ceny

28. únor 2013

Garážová vrata za ty nejlepší ceny

Kvalitní vrata jsou vynikající investicí do budoucna, ať už pracujete v jakémkoli průmyslu. Taková vrata totiž nejenže vydrží po mnoho let, ale hlavně vám poslouží jako velice spolehlivá ochrana firemního či soukromého majetku. Pro provoz podniku i automobilovou garáž u domu se tak velice dobře hodí garážová či průmyslová vrata společnosti DoorHan.

Reklama

Vrata nabízená touto mezinárodní společností se vyznačují vysokou kvalitou a spolehlivostí, stejně tak ale budete potěšeni, pokud vás budou zajímat garážová vrata ceny. Výhodou těchto vrat je pak bezpochyby také to, že jde o produkty vyráběné v Čechách, avšak za pomocí nejmodernějších technologií a know – how prestižní mezinárodní společnosti.

Zajímavá jsou kupříkladu garážová sekční vrata nabízená ve čtyřech typech. Kupříkladu pro privátní garáže se výborně hodí typ RSD01, jež se vyrábějí do tří metrů šíře garážového křídla. Pro svou jednoduchou konstrukci i montáž se s nimi počítá spíše do užších otvorů. Máte – li pak širší garáž, mohou vás zaujmout sekční garážová vrata RSD02.

Jiným typem garážových vrat jsou pak YETT 01, která jsou rovněž vhodná do nevelkých garážových otvorů, v tomto případě však s omezenou výškou nadpraží a nízkou intenzitou užívání během dne. Technologie těchto vrat je navíc opatřena tažnou pružinou. Tak v sobě spojují úsporu energie s bezpečností.

Alternativou jsou k nim garážová vrata sekční YETT 02 vhodná do širších otvorů s častým každodenním užíváním. Tato sekční vrata jsou vyvážena torzními pružinami.

Samozřejmě pak platí, že svá vrata můžete mít v takovém designu, který bude nejvíce vyhovovat vašemu vkusu. Firma DoorHan totiž nabízí pestrou paletu barev, povrchů lamel i typů panelů a tak se můžete sami rozhodnout, čemu se rozhodnete dát přednost.

Vedle klasických garážových vrat nabízí společnost DoorHan také průmyslová vrata. Ta jsou určena pro provoz ve velkých halách, pro vjezdy na parkoviště, pro komerční sklady i jiná místa, kde je častý provoz a přitom otvory velkých rozměrů.

I zde máte na výběr, společnost DoorHan vyrábí průmyslová vrata dvou základních typů.

První z nich, typ ISD 01, oplývají sendvičovou strukturou a přerušeným tepelným mostem. Každý jeden panel je pak tvořen dvojicí pozinkovaných plechů s výztuhou a ještě je vyplněn PU pěnou. Pevná vrata mají také zesílené panty a ocelová lanka – a to vše proto, aby tato vrata DoorHan skvěle fungovala za každého počasí.

Druhým typem průmyslových vrat je pak typ ISD 02. Na pohled se od prvního typu liší tím, že jde o průhledná vrata, jež jsou tak vhodná kupříkladu pro autosalony. Konstrukci tvoří slitina hliníku zesílena polykarbonátem nebo akrylovým sklem.

Každého klienta však určitě také zajímá cena vrat. Pokud byste na stránkách této firmy hledali sekční vrata ceník , pátrali byste marně, nicméně je zde možnost nechat si zdarma sestavit kalkulaci vrat přímo vám na míru.

Objednáte – li si tak vrata této společnosti, získáte vrata vyrobená českýma rukama, přitom však v nejvyšší kvalitě podle světových standardů za použití nejmodernějších technologií.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x


[Autor: latysek] [Zobrazeno 1453x] [28. únor 2013]
[Články ] [no comments]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:
www:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!