Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Inspirace, jak zařídit dětský pokoj

7. únor 2012

Inspirace, jak zařídit dětský pokoj

Pokud zařizujete či jste někdy zařizovali dětský pokoj, pak sami víte, že jste se snažili jej vytvořit co nejlépe tak, aby děti měli kvalitní zázemí a prostor ke hraní a žití. Vybavit dětský pokoj může být mnohem jednodušší, než píší jisté knihy, je nutné se řídit intuicí a nechat se inspirovat právě dětmi. Na vás pak již bude pouze zvolit materiál z hlediska bezpečnosti, údržby a kvality. Největší chybou při vybavování pokoje pro děti je, že se snažíme jej udržet ve stylu, v jehož duchu je celý byt.

Reklama

Ptejte se tedy na přání a představy dětí o svém pokojíčku. Samozřejmě se tyto představy budou lišit podle věku dítěte. Přemýšlíme-li však o zařizování pokoje pro menší děti, které si často hrají, měl by dětský pokoj být plný barev a být hravý. Při zařizování je nutné zohlednit zájmy a koníčky dětí. Při výběru barev je potřeba volit takové, které podněcují hravost a fantazii, prostě pestré barvy jako růžová, žlutá, oranžová, zelená či modrá. Pro děti mající nepřeberné množství hraček je důležité množství úložných prostorů, nábytek by měl být především z přírodních materiálů. Dětský pokoj by měl být dostatek světla a měl by být rozdělen na část hrací a část určenou pro učení. Vytvořte svým dětem takový dětský svět, na který budou rádi vzpomínat.


Hodnocení[Autor: latysek] [Zobrazeno 2428x] [7. únor 2012]
[Články ] [no comments]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:
www:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!