Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Interiérové dveře a zárubně Grimax

18. červenec 2014

Interiérové dveře a zárubně Grimax

Vadí vám neustále vrzající dveře, které se ozvou pokaždé, když je zavíráte? Pak není nic jednoduššího, než si pořídit zcela nové. Dobrým řešením jsou interiérové dveře a zárubně Grimax.

Reklama

Společnost Grimax se specializuje na prodej interiérových dveří, na tuzemském trhu působí již více než 15 let. Konkrétně vám nabízí produkty značky Vasco Doors. Tato německá značka patří k osvědčeným výrobcům dveří a zárubní.

Dveře Vasco Doors mají mnoho předností

Interiérové dveře a zárubně dveří Vasco Doors jsou v určitých ohledech unikátní. Na rozdíl od mnoha jiných značek totiž dveře této značky mají potah z CPL laminátu nebo fólie. Specifickým rysem je ale zejména to, že potahování je prováděno jediným tahem. To znamená, že ve výsledku působí daleko elegantnějším dojmem, neboť u nich nejsou žádné viditelné spoje.

Interiérové dveře Vasco Doors, které si objednáte u společnosti Grimax, jsou dále výjimečné v tom, že mají zaoblené hrany. Díky tomu jsou maximálně bezpečné. Pevný rám pro změnu zajišťuje vysokou odolnost a dlouhou životnost dveří.

Klasické i posuvné vnitřní dveře

V nabídce najdete klasické křídlové dveře, ale také interiérové dveře posuvné, které jsou v poslední době velkým hitem. Vybrat si můžete z mnoha dekorů, například buku, dubu nebo mahagonu.

Interiérové dveře a zárubně Grimax vás potěší nejen vysokou kvalitou, ale také příznivou cenou. Pokud navíc provedete objednávku v ceně nad 20 000 Kč, máte dopravu zdarma. Na nové dveře přitom nebudete čekat nijak dlouho, produkty jsou skladem, takže jejich dodávka je velmi rychlá. Pro více informací o produktech společnosti Grimax navštivte internetové stránky grimax.cz. Kromě dveří zde pořídíte také moderní obložkové zárubně, které jsou z estetického hlediska vysoce elegantní v porovnání s běžnými kovovými zárubněmi.

Foto: grimax.cz

-fil-


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x


[Autor: Beny] [Zobrazeno 1432x] [18. červenec 2014]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie