Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Interiérové dveřní kování pro hezký domov

27. březen 2012

Interiérové dveřní kování pro hezký domov

Bydlení není jen o použitých materiálech a barvách. Kvalitní a hezké bydlení je založeno na detailech. Právě takovými detaily jsou dveřní kování a další příslušenství. Přemýšlíte-li o změně interiérových dveří, nezapomínejte na efektivní výběr kování.

Reklama

Výběr je skutečně široký. Na trhu jsou k dispozici produkty jak domácích, tak zahraničních výrobců. Doporučovány jsou nejčastěji kliky od italských producentů, kteří jsou skutečnými specialisty v této oblasti.

Nejčastěji kupovanými barevnými odstíny jsou mosaz, bronz, nerez a zlatá. Platí, že by barvy v interiéru měly být v souhře. Pro byty, které jsou vybaveny doplňky ve zlaté barvě (lampy, rámy obrazů, figurky, apod.) se jednoznačně hodí kliky zlaté barvy. Stejně tomu je i u ostatních barev. Vždy se snažte o dokonalé sladění interiérových barev.

Co se týče moderních trendů v oblasti dveřního kování, musíme vycházet z typu dveří, které jsou v bytě či domě použity. Skutečně módní záležitostí jsou posuvné dveře a tedy s tím související kování na posuvné dveře. Potřebujete-li ušetřit v interiéru místo, volte také posuvné dveře. Jsou velice praktické a stylové.


Hodnocení[Autor: moderni-bydleni] [Zobrazeno 1509x] [27. březen 2012]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie