Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Jak chytře zařídit malý byt

1. únor 2012

Jak chytře zařídit malý byt

Vlastníte byt menší rozlohy a nevíte si rady, jak jej vybavit tak, aby se opticky zvětšil a vy se v něm necítili stísněně? Pokud jste se rozhodli bydlet sami či ve dvou, pak si jistě vystačíte s bytem do padesáti metrů čtverečných. Poradíme, jak se v něm cítit příjemně.

Reklama

Co se týče barev, pak volte především velmi světlé odstíny, které opticky obytný prostor zvětší. Nejlepší variantou je bílá. Co se týče tapet i podlah, vybírejte opět velice světlé tony. Pro malou koupelnu je lepší nahradit vanu sprchovým koutem, rohové umyvadlo a vysoké a úzké police použít místo masivního umyvadla. Co se týče osvětlení, rozdělte jej mezi několik zdrojů světla. Je lepší mít pět různých lamp než jedno centrální světlo, které poukazuje na skutečnou velikost pokoje. Co se týče nábytku, pak platí, čím méně, tím lépe. Volte raději komody na nožkách, které působí odlehčeněji a rozkládací sedací soupravu. Celý prostor ještě zvětšíte použitím zrcadel, těch není nikdy dost.


Hodnocení[Autor: latysek] [Zobrazeno 1869x] [1. únor 2012]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie