Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Jak domácnost pojistit výhodně?

29. říjen 2015

Jak domácnost pojistit výhodně?

Pokud jste vlastníkem nemovitosti, neměli byste zbytečně riskovat. Nikde není psáno, že vás zítra nevytopí soused, nepřijdou zloději a neodnesou si vše, co se jim zalíbí, nebo že vám přepětí v síti neponičí elektroniku. Stát se může ještě celá řada dalších nepříjemností. Bránit se proti nim lze jen jedinou cestou, a to řádným pojištěním. Výběr vám ulehčíme – představujeme jeden z nejúspěšnějších produktů na trhu - pojištění Bezpečný domov.

Reklama

 

Na co se pojištění vztahuje?

Pojištění Bezpečný domov je pojištění domácnosti a jako takové se vztahuje na movité věci, které se u vás doma nachází. Jedná se například o televizi a jiné spotřebiče, koberce, nábytek aj. Specifické je tím, že se vztahuje i na peníze a cennosti, které máte doma uloženy. Kryje také škody způsobené na optických přístrojích a rozhlasových a anténních systémech. Vztahuje se také na stavební součásti přiléhající k vnitřním prostorám bytu. Jako jedno z mála se pojištění domu Bezpečný domov vztahuje i na domácí zvířata, ovšem nikoliv na zvířata chovaná k výdělečným účelům a exotická zvířata.

 

U ERGO pojišťovny se cena určuje podle obytné plochy

Majetkové pojištění je individuální záležitostí, proto vznikají problémy se stanovením reálné ceny. Vyplývá to z neschopnosti spočítat, jakou cenu movité věci mají. Často se tak stane, že je pojistka nadhodnocena nebo naopak podhodnocena, což může výrazně ovlivnit nejen cenu pojistky ale i samotné vyplácení škody v případě pojistné události.

 

Pojištění Bezpečný domov je produktem pojišťovny ERGO, která na českém trhu působí již přes 20 let. ERGO u pojištění cenu určuje na základě obytné plochy a výhodou je možnost sjednání pojištění online. Stačí zadat pouze velikost obytné plochy a vybrat si, na jakou částku chcete vaši domácnost pojistit. Pokud domácnost pojistíte například na 1.200.000 Kč, roční pojistné bude činit 2160 Kč. Při pojistné sumě 4 000 000 Kč a stejné velikosti obytné plochy zaplatíte ročně 3900 Kč.

 

Nepodceňujte význam pojištění, několik tisíc ročně vás zachrání i v případě velkých škod. Abyste vaše pojištění nastavili správně, přečtěte si ještě tento článek .

-jan-


Hodnocení

Hodnocení: 2.33 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x


[Autor: moderni-bydleni] [Zobrazeno 1064x] [29. říjen 2015]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie