Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Jak sehnat příjemné ubytování na Plzeňsku?

28. červen 2015

Jak sehnat příjemné ubytování na Plzeňsku?

Potřebujete-li se ubytovat v blízkosti Plzně, měli byste pečlivě vybírat tu správnou ubytovnu, která se bude vyznačovat příjemným prostředím zároveň přijatelnými cenami za ubytování. Výbornou volbou je ubytovna Plzeň- Dýšiná, která je vzdálena od Plzně zhruba 10 kilometrů od dálnice D5 vedoucí z Plzně do Prahy je to sem pouze 4 kilometry. Budete-li se držet ukazatelů mířících na plzeňský Golf Park, určitě ubytovnu najdete maximálně pohodlně. Podívejme se tedy na její parametry, kterými tato levná ubytovna Plzeň určitě uspokojí.

Reklama

Útulný a flexibilní interiér ubytovny

Základem každého příjemného bydlení je bezesporu útulný interiér. Moderní ubytovna Plzeň , o níž jsme hovořili již v úvodu, nabízí dispozičně dvoulůžkové, třílůžkové a také čtyřlůžkové pokoje. Na každém pokoji je k dispozici umyvadlo, a také lednici i s mrazákem. Samozřejmostí j i tradiční výbava v podobě stolu, židlí a skříní, do nichž si budete moci pohodlně umístit své oblečení. Celý objekt je pokrytý připojením k internetu. Bezpečnost zajišťují ve společných prostorách chodeb kamery stejně tak, jako je tomu i u venkovního prostoru okolo celého objektu. Ubytovat se zde můžete již od pouhých 130 korun za noc.

Pohodové vyžití v blízkosti ubytovny

Kvalitní levné ubytování Plzeň a okolí nabízí mimo jiné i skvělé pestré vyžití. Vždyť pouhých 100 metrů od objektu se nachází známá cyklotrasa. Přímo v areálu si budete moci zahrát nejrůznější kolektivní hry typu volejbalu, nohejbalu a mnohých dalších. Nedaleko ubytovny je Golf Park Dýšiná, kde si budete moci vyzkoušet, jak na tom jste na greenu. Milujete-li rybaření, budete mít jedinečnou šanci u řeky Klabavy a v Ejpovickém lomu. Moderní levné ubytování Plzeň v této lokalitě je vynikající i díky koupání v Nové Huti. Samozřejmostí je i nepřeberné množství zeleně v okolí, které dodá celému bydlení skvělý přírodní ráz.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x


[Autor: batko] [Zobrazeno 1052x] [28. červen 2015]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie