Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Jak si vybrat toho nejlepšího dodavatele plynu

15. březen 2013

Jak si vybrat toho nejlepšího dodavatele plynu

Mnoho lidí se při pohledu na účet za energie v první chvíli rozčílí – a není divu, vzhledem k tomu, jak rychle tyto ceny poslední léta rostou. V nejednom z klientů energetických společností takové účty vyvolají pocit, že dobře už bylo a teď už to bude jen horší a horší. Přitom to ale nemusí být nutně pravda. Vlastně je zapotřebí jen a pouze zapřemýšlet nad tím, jestli se na celém širém trhu s těmito komoditami nenachází takový prodejce, který je schopný a ochotný nabídnout výhodnější cenu.

Reklama

Společnost RWE

Konkrétně dodavatelů plynu najdete velké množství. Velkou a tedy i známou společností je RWE. Ta se zařadila mezi pětici největších elektrárenských a plynárenských společností a momentálně poskytuje plyn zhruba osmi milionům klientů. RWE plyn tak představuje spolehlivou dodávku plynu z rukou již zaběhnutého dodavatele. Pro klienty společnosti je tu navíc několik dalších příjemných služeb, jako online servis, zákaznický servis benefitní program RWE premium.

Komplexní péče od Bicon s.r.o.

Stále ale platí, že dodavatelů plynu nalézáme na trhu mnohem víc a i menší a méně viditelné společnosti nabízejí kvalitní služby pro spokojeného zákazníka. Vaše volba může padnout i na Bicorn s.r.o. . Společnost, jež na trhu působí od roku 2005, představuje komplexní péči jak těm nejmenším domácnostem, tak velkoodběratelům. Spolehlivé dodávky energií, flexibilita i individuální přístup jsou vše důvody, proč podíl této společnosti na trhu neustále roste.

Znáte Elimon a.s. ?

Jinou alternativou je i Elimon a.s. . Tato společnost se na trhu vyskytuje od roku 2004. Zpočátku fungovala jako poradce energetické hospodářství, postupem času se ale také vypracovala a rozšířila své portfolio o nabídku plynu, elektřiny, uhlí i biomasy. Společnost přistupuje ke svému klientu skutečně zodpovědně, proto je na začátku spolupráce s klientem vždy energetický audit, jehož cílem je nastavení optimální skladby nabídnutých služeb. A stejně jako předchozí, i na stránkách této společnosti najdete kalkulačku, díky níž si můžete spočítat nabízenou cenu plynu.


Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x


[Autor: latysek] [Zobrazeno 1599x] [15. březen 2013]
[Články ] [no comments]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:
www:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!