Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Jak spočítat hypotéku

27. únor 2012

Jak spočítat hypotéku

Také byste rádi bydleli konečně ve svém vlastním bytě či domě a jelikož nedisponujete takovou hotovostí, uvažujete o hypotéce? Pokud ještě plně rozhodnuti pro žádnou banku, potom se napřed pořádně rozmyslete a propočítejte si, jak vám to opravdu vyjde nejlépe. Pomůckou vám budiž kalkulačka, která vám pomůže se pořádně a hlavně správně rozhodnout.

Reklama

Hypotéka od Hypoteční banky má ve svém nabídkovém programu spoustu vynikajících produktů. A co že tedy můžete získat díky této bance, jež se specializuje přímo na hypotéky? Proč právě hypotéka od Hypoteční banky? Za prve je to bez jakýchkoliv pochybností a polemik naprostá jednička na našem trhu. Hypotéku vskutku umí a jsou zde od toho, aby vám doslova ušili hypotéku přímo na tělo. Tato banka vám navíc garantuje neměnnou úrokovou sazbu, tuto hypotéku si můžete pojistit a co je nejlepší, můžete si ji vyřídit přes internet. V praxi to znamená, že si na jejich webových stránkách vypíšete žádost a elektronicky odešlete.

Nikam prostě nemusíte chodit, čímž máte ušetřenou spoustu času, nemusíte nikde stát ve frontách a další docela nepříjemné věci. Na webových stránkách Hypoteční banky navíc najdete i takovou skvělou věc, jakou je hypoteční kalkulačka. Ta slouží pro výpočet měsíčních splátek. Je to velmi jednoduché, stačí pouze zadat cenu nemovitosti, výši požadovaného úvěru, kdy je minimální výše tři sta tisíc. Nakonec vložíte informaci o tom, jak dlouho byste chtěli hypotéku splácet. V tomto bodě je potřeba brát v potaz, že doba splatnosti je závislá na typu hypotéky a výši úvěru. Ten je možné splácet od tří let až po dobu čtyřiceti let.

Takto si vlastně zjistíte, jaké splátky byste museli každý měsíc platit a na jak dlouhou by vám to vyšlo. Je to prostě stoprocentně vynikající služba, kterou mohou využít všichni, kteří by rádi bydleli ve svém a rádi by si pořídili hypotéku. Máte v plánu kupovat byt nebo rovnou rodinný dům? Obraťte se na odborníky, kteří vám s tímto vašim snem velice rádi pomohou.


Hodnocení

Hodnocení: 4.5 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x


[Autor: moderni-bydleni] [Zobrazeno 2267x] [27. únor 2012]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie