Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Jednoduchá cesta k proměně interiéru bytu

4. leden 2011

Jednoduchá cesta k proměně interiéru bytu

Interiér jakéhokoli bytu či domu by nebyl myslitelný jak bez nábytku, tak i bez bytových doplňků. Těm zcela určitě vévodí zejména bytový textil. Ten lze spatřit prakticky ve všech místnostech interiéru.

Reklama

Záclony jsou nutnou součástí

Jakýmsi základem jsou zcela určitě záclony. Ty jsou většinou jasnou a nedílnou součástí všech místností v bytových prostorách. Chybí snad jen v technických místnostech, které ovšem na žádnou parádu určeny nejsou. Záclonové motivy jsou v současné době zastoupeny v obrovském množství. Krásné jsou jak dlouhé záclony, na nichž jsou zobrazeny starší vzory, tak i krátké záclony moderního charakteru. Mimo záclony je třeba z dalšího bytového textilu třeba ubrusy a ubrousky. Ubrusy jako takové nemusí být nutně pouze součástí jídelny anebo kuchyně! Tak třeba v obývacím pokoji mohou hrát krásné ubrousky jednu z hlavních rolí.

Ložnice a povlečení

Bytový textil dominuje také v další části každého interiéru, jíž je stoprocentně ložnice. Právě tady je totiž možné najít mnohé povlečení s různými vzory. V současnosti letí zejména krepové povlečení, které je prakticky vyjma praní bezúdržbové. Mimo povlečení je možné také v ložnici najít ještě rozličné přehozy. Ty slouží hlavně k zakrytí samotného ložního prostoru, který se využívá ke spaní. Peřiny a ložní přikrývky jsou v podstatě jakousi samozřejmostí, bez které není možné fungování této místnosti.

Koupelna a bytový textil

Určitě ovšem není možné zapomenout na vybavení koupelny bytovým textilem. Zapotřební jsou především rozličné ručníky a osušky. Bez nich si člověk prakticky nedovede svou tělesnou hygienu ani představit. Do koupelny také patří rozličné předložky k vaně anebo ke sprchovému koutu. Ty tvoří skvělé přechody mezi mokrým a suchým prostředím. Velmi potřebné jsou také návleky na toalety anebo rozličné textilní doplňky.


Hodnocení[Autor: latysek] [Zobrazeno 2139x] [4. leden 2011]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie