Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Jeřáby a elektrocentály

24. duben 2012

Jeřáby a elektrocentály

Stavíte, opravujete, rekonstruujete? Čas od času se stane, že někteří z nás potřebují využít stavební stroje, jeřáby nebo další techniku. Kde ale sehnat odpovídající kvalitní techniku? Pokud zatím nemáte oblíbenou firmu nebo známé, kteří poradí, je dobré porozhlédnout se po internetu. Výhodou je, že většina firem, které jsou schopny uspokojit vaši poptávku, nabízí zároveň i konzultaci – poradí co potřebujete a k čemu. Není ani výjimkou, že vyrazí na obhlídku pracovního terénu s vámi. Potřebujete jeřáby v zahraničí? Například na Slovensku? Jak by řekli na Slovenku – žeriavy jsou nabízeny s kvalifikovanou obsluhou, ta je školena přímo ve školících centrech výrobce. Firma nabízí stroje s nosností dvacet až dvě stě tun. Cena je určena na základě dálky dojezdu k místu práce.

Reklama

I u našich zahraničních sousedů máte možností více než dost. Můžete zkusit najpozicovne.sk. Prakticky cokoliv hledáte, to zde najdete. Tyto webové stránky sjednocují velké množství firem, takže nabídka je neomezená. Ať už se jedná o těžkou techniku jako jsou bagry, rýpadla, nakladače či malý a šikovný nakladač, nebo techniku lehkou, kam zařadíme například brusku či řezačku na beton, brusku na parkety, míchačku atd. Samozřejmě se můžete dostat i do situace, kdy bude chybět elektřina, pak budete rozhodně potřebovat elektrocentrálu. Tu si zde objednáte také. Její cena je určena za den. „Stavebné stroje “, jak jsme si již řekli, zde naleznete všechny, ale co ostatní vybavení potřebné k rekonstrukcím či stavbám? Najpozicovne.sk nezklame ani při vyšších nárocích. Najdete tu totiž i lešení (fasádové i prostorové), výtahy nebo zvedací plošiny. Jako třešnička na dortu k nikoliv každodennímu použití je zde k dispozici montážní plošina nebo závěsná montážní lávka pro snadnější přístup do výše položených částí stavení s nosností do sedmi set kilogramů.

Když už jsme se statečně vrhli na rekonstrukce… Víte co znamená hydraulické vyregulování případně hydraulické vyregulovanie ? Jedná se o proces, jehož cílem je získat požadované přerozdělení cirkulace vody v systémech zásobování teplem respektive teplou vodou. Nejen správné přerozdělení průtoků musí toto vyregulování zajistit. Zabezpečuje taktéž hydraulickou stabilitu, energetickou úspornost a možnost změny průtoků i s jejich minerálností. Termostatický ventil je radiátorové zařízení sloužící k regulaci průtoku radiátorem ohřívané vody. Na ventily je možné přidat termostatickou hlavici a regulovat tak průtok na základě teploty vzduchu v jejím okolí. Dalším z ovládacích prvků je termostatická hlavice regulující teplotu v okolí s pomocí termostatického ventilu. Ruční vyvažovací ventil slouží k nastavování a měření průtoku jednotlivými větvemi soustav. Tento regulační ventil je vybaven číselným ukazatelem aktuálního nastavení a měřícími koncovkami, které měří tlakovou ztrátu ventilu a s měřícím počítačem vypočítá aktuální průtok tekoucí vody.


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x


[Autor: admin] [Zobrazeno 2180x] [24. duben 2012]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie