Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Komfortní bydlení vedle Vyšehradu

31. květen 2011

Komfortní bydlení vedle Vyšehradu

Rádi byste si pořídili pronájem nějakého luxusního bydlení na prestižní pražské adrese? V tom případě se seznamte s uzavřeným, bezpečným a klidným areálem bytů Albertov Rental Apartments, který naleznete v blízkosti dominantního Vyšehradu. Prohlédněte si jeho webové stránky a pomocí 3D prohlížeče, si vyberte z nabídky 269 moderně a luxusně zařízených bytů, které jsou určeny k pronájmu.

Reklama

Služby, které vás nadchnou

V tomto bytovém komplexu se nachází mimo zmiňovaných bytů, spousta dalších služeb, určených pro jeho klienty. Ve dvoupodlažních garážích s výtahem, se bezpečně zaparkuje na tři sta aut. V menším nákupním centru si můžete pořídit prakticky vše, co uznáte pro sebe nutné a pro relaxaci je určený restaurant la Galerie, který se pyšní vinným sklepem a velkou terasou, na které si lze vychutnat výtečné speciality jak tuzemské, tak i zahraniční kuchyně.

Cenová dostupnost moderního bydlení

Pronájem bytů Praha je tedy vskutku výhodný a to nejen pro svoje vynikající služby, ale i pro cenovou dostupnost. A když si přimyslíte možnost vycházek do přilehlých vyšehradských parků a blízkost pražského centra, je toto bydlení dokonalým, idylickým místem. Takže nejenom luxusní interiéry, ale i exteriéry a přilehlé okolí, na nás nutně musí udělat velký dojem a každý stoprocentně zatouží bydlet právě v tomto areálu.

Pronajměte si bydlení za dostupnou cenu

Vždyť najít pronájem bytu v Praze za přijatelnou cenu a k tomu dostat veškeré služby a servis, není snadné, dá se říct, že je to přímo nemožné. Ne však v tomto případě. Poskytovatelé těchto apartmánů věří, že Albertov Rental Apartments splní veškerá vaše očekávání na kvalitní a moderní bydlení v městské části Praha 2.

V případě zájmu o toto skvělé bydlení, si můžete domluvit prohlídku a navštívit vzorový byt, určený k pronájmu. Uvidíte, že budete nadšeni, jak pro luxusně zařízený byt a vynikající služby, ale i pro příznivé ceny.


Hodnocení[Autor: moderni-bydleni] [Zobrazeno 1879x] [31. květen 2011]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie