Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Kuchyňská kachlová kamna a komíny

24. leden 2012

Kuchyňská kachlová kamna a komíny

Kachlová kamna byla za časů našich babiček naprostou samozřejmostí. Plnily několik funkcí. Za prve se na nich vařilo, vytápělo se s nimi v domě a jako design byly prostě úžasné. Potom přišly na řadu radiátory a kachláky se dostaly na seznam nežádoucích položek v domácnosti. Mnoho doslova skvostů se dočkalo demolice a v rámci modernizace domácností byly z domů odstraněny.

Reklama

Naše doba sebou ovšem nese potřebu vrátit se k těmto nádherným kouskům, jež naprosto skvěle doplní každičký interiér domu. Kachlová kamna, jež se dají v dnešní době pořídit, jsou, jak sám název napovídá, obložena nádhernými a vysoce kvalitními keramickými kachlíky. Samozřejmě, že to v dnešní době není zrovna levná záležitost, ale tato prvotní investice se zcela jistě časem navrátí.

Pro pořízení si tohoto skvostu do interiéru je ale zapotřebí několik základních stavebních úkonů. V první řadě to jsou plně funkční komíny. Ty musí být podle přesně daných norem, jež každému zajišťují bezpečnost. Samozřejmostí je vysoce kvalitní šamot a šamotové cihly, ze kterých musí být komín postavený. Kachle, které jsou další velmi důležitou položkou pro tento stavební skvost, si může každý vybrat například u společnosti Keramika Letovice.

Jejich neskutečně krásné a ve velkém výběru vyráběné kachle, jsou doslova skvostem. Pro tuto společnost hovoří i jejich několikaleté zkušenosti. Podívejte se proto do jejich nabídky a vybírejte z několika možností kombinací, a to jak barevně, tak vzorově. Uvidíte, že budete doslova nadšení, až si poprvé zatopíte ve svých nových kachlových kamnech.

Pořiďte si proto i vy do svého interiéru kachlová kamna a žijte klidně jako v pohádce, kdy v každé z nich spal někdo za pecí. Užívejte si za dlouhých zimních večerů bezvadné teploučko, linoucí se z těchto úžasných kamen.


Hodnocení[Autor: latysek] [Zobrazeno 2042x] [24. leden 2012]
[Články ] [no comments]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:
www:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!