Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Kupte si koberec

15. září 2011

Kupte si koberec

Někdy stačí opravdu málo a podlaha dostane nový kabát nebo dojde k jejím vzhledovému vylepšení. Například kusové koberce dokáží udělat i ze studené a někdy nevzhledné podlahy, příjemnou a oku líbivou podlahu. Kusové koberce se většinou dávají na chodbu, pod sedací část v jídelně nebo pod konferenční stolek v obýváků, aby vám posezení bylo příjemné a od dlažby nebo lina vás nestudily nohy. Navíc barevné kombinace kusových koberců se prostě líbí a tím pádem jsou kusové koberce in.

Reklama

Dětem se na kobercích hodně hezky hraje, a když koupíte ještě koberec, který bude jejich pokojíčku a dětskému království slušet, děti budou nadšené. Dětské koberce se dají koupit v metráži, rozměr koberce si určujete sami nebo jen kusové, kde je například nějaký dětský motiv s oblíbenou postavou z pohádek nebo třeba hra Člověče nezlob se. Pro malé kluky je asi nejzábavnějším kobercem takový koberec, kde je vyznačena silnice a značky, tudíž mohou s kamarády a jejich autíčky, pořádat závody.

Před každým bytem či vchodem do domu najdete rohožky, které pomáhají v tom, že si tolik vevnitř bytovky nebo domu nenašlapete, zvláště když je venku nepříjemné počasí. Rohožky se vyrábí z odolných materiálů, které umí podrážku boty pěkně očistit. Rohožky koupíte kulaté, půl kulaté, oválné nebo hranaté, záleží na vás, jakou rohožku potřebujete a která se vám zdá pěkná.


Hodnocení[Autor: latysek] [Zobrazeno 3981x] [15. září 2011]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie