Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Kvalitní garážová vrata se vyplatí

21. říjen 2015

Kvalitní garážová vrata se vyplatí

O faktu, že si vaše garáž zaslouží ta nejlepší vrata, není třeba pochybovat. Jejich výběr ale nemusí být zrovna jednoduchý. Na trhu totiž najdeme velké množství nejrůznějších prodejců, kteří se předhánějí v cenových nabídkách a množství nabízeného sortimentu. Ne všechny nabízené modely však musejí snést ta nejpřísnějším měřítka na kvalitu i design. My se zaměříme na portfolio služeb společnosti Toors, která nabízí nejrůznější typy vrat, jejich montáž a komplexní servis.

Reklama

Nakupujte kvalitu

Časem prověřená kvalita. I takto lze charakterizovat nabídku společnosti Toors. Jedná se o ryze českou firmu, která sídlí v Novém Bydžově. Výrobou garážových vrat se zabývá již od roku 2000 a v její nabídce se nachází modely těch nejznámějších světových výrobců. Vysoce kvalitní garážová vrata Praha nabídnou maximální komfort. Zárukou budiž i známé garážové systémy od společnosti Hörmann, která úspěšně působí v oboru již od roku 1998. Vybrat si u zmiňované společnosti můžete z nejrůznějších barevných i tvarových provedení.

Spousta modelů vrat

Vybírat si budete moci z velkého množství nejrůznějších modelů garážových vrat. Jmenovat bychom mohli především sekční a rolovací typy. Pokud potřebujete výklopná nebo dvoukřídlá garážová vrata, máte je mít. Volit budete moci i mezi zateplenou a nezateplenou variantou. Zapomenout bychom neměli ani na celkový vzhled. Moc hezky na povrchu vrat vypadá například M, L, D anebo T drážka. K dispozici jsou ovšem i provedení s hladkým panelem, vzorem stucco či lamelou. Samozřejmostí je i pestrý výběr barev dle aktuálního RAL vzorníku.

Komplexní servis a poradenství

Potřebujete poradit, který model by byl nejvhodnější pro vaši garáž? Pokud ano, garážová vrata Pardubice budou optimálním řešením. Klidně se můžete nejprve poradit a až poté nakupovat. Spolehnout se budete moci i na záruční a pozáruční servis. Zmínit můžeme i nadstandardní záruku na vratové křídlo a pohony, a to až 11 let.


Hodnocení

Hodnocení: 2 hvězdiček/ Hodnoceno: 4x


[Autor: latysek] [Zobrazeno 1039x] [21. říjen 2015]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie