Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Kvalitní správa nemovitostí

5. prosinec 2012

Kvalitní správa nemovitostí

Že jste ještě neslyšeli o možnosti využít společnost, která se vám postará o dokonalou správu nemovitostí ? To je ale velká chyba! Jsme si velmi dobře vědomu faktu, že vést takový panelový dům je poměrně složitá záležitost a může zabrat mnoho vašeho volného času. A proto jsme na scénu přišli my – ti, kteří se vám ochotně a profesionálně postarají o jakoukoliv vaši nemovitost. Již žádný nepořádek v účetnictví, žádné vysoké náklady na opravy – my klademe důraz na řád, ten má totiž vždy úspěch!

Reklama

Protože jsme si vědomi, že se nás snaží dohnat konkurence, snažíme se připravit pro naše věrné zákazníky něco za odměnu, a pro ty nové či potencionální klienty zase něco, co je naláká a přesvědčí, že my jsme opravdu jedničkou na trhu. My vám nyní poskytujeme jedinečnou možnost si v naší nové aplikaci ifm24.cz čtyřiadvacet hodin denně kontrolovat veškeré technické, ekonomické a další aktuální parametry o vašem bytovém družstvu či společenství vlastníků jednotek. Tak budete mít dokonalý přehled o tom, jak se nakládá se všemi finančními prostředky, jakým způsobem je o nemovitosti postaráno a mnoho dalšího.

Na http://www.svjonline.cz/ se můžete dozvědět podrobnější informace o veškerých službách a výhodách, které nabízíme. Najděte si proto chvilku na prostudování našeho webu! Slibujeme, že to bude vaše poslední volná chvíle využita na správu domu! Potom už se o to všechno plus něco navíc postaráme my, Parkers s.r.o.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x


[Autor: batko] [Zobrazeno 2804x] [5. prosinec 2012]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie