Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Látkové tapety na zeď u vás doma

2. květen 2012

Látkové tapety na zeď u vás doma

Proměna normálního bytu v byt luxusní může být provedena prostřednictvím látkových tapet. Látkové tapety představují stylový bytový produkt typický sladěnými barvami a vzory v interiéru a také příjemnou měkkostí na dotyk. Oživení interiéru prostřednictvím látkové tapety už není ani tolik drahé.

Reklama

Doba, kdy tapety byly hromadně ztrhávány a nahrazovány omítkou, je pryč. Právě dnes zažívají tapety svůj návrat a stávají se tak nepostradatelným dekórem nejedné domácnosti. Jestliže hovoříme o látkové tapetě, můžeme počítat s luxusním vzhledem a dalšími prvky, kterými jsou jejich klesající ceny. Látky v interiéru se dostávají do popředí díky stylovému vzhledu a nižším cenám. I z běžného panelákového bytu nyní můžete vytvořit bydlení s nádechem romantiky. Současným trendem jsou zajisté geometrické vzory, které je možné rozdělit do dvou kategorií – moderní styl a tradiční pojetí alá honosné aristokratické sídlo. Dopřejte si i vy luxus a romantiku u vás doma.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x


[Autor: latysek] [Zobrazeno 2617x] [2. květen 2012]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie