Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Levné a kvalitní zastřešení bazénů

30. červen 2012

Levné a kvalitní zastřešení bazénů

Splnili jste si sen a pořídili jste si na zahradu bazén. Jenže s pořízením venkovního bazénu také přišli starosti – najednou musíte řešit spoustu věcí, které by vás před tím ani nenapadly? Vaše obtíže by mohlo vyřešit bazénové zastřešení .

Reklama

Takové zastřešení přináší hned několik výhod.

Předně je tu otázka bezpečnosti. Děti si rády hrají kolem bazénu, voda je přitahuje jako magnet. Nicméně by si zde neměly hrát bez dozoru a správně zvolené zastřešení bazénů zabrání tomu, aby hrající si dítka spadla do vody a utopila se.

Ale i když nemáte doma malé děti, stále je zde listí a hmyz, kteří by vodu vašeho bazénu mohli znečistit – a také tomu zabráníte pomocí zastřešení bazénu .

Slušnou nabídku bazénových zastřešení nabízí internetový obchod Albixon. V tomto přehledně uspořádaném e-shopu najdete bazénová zastřešení různých typů, tvarů a také barev. Bazénový specialista Albixon nabízí mnoho profesionálních řad, jsou zde řady Klasik, Casablanca, Dallas, Monaco či třeba Monaco Future. Odlišnosti mezi jednotlivými typy najdete v jejich designu, tvary vycházejí z půlkruhů i složitějších, elegantních konstrukcí.

Výšky jednotlivých zastřešení se přitom mohou lišit, to vaše může dosahovat výšky 55 centimetrů, přitom ale může být dost vysoké, aby se pod ním dalo projít.

Zastřešení bazénů Albixon prodávané v e-shopu není vyráběno z nevzhledných, nekvalitních mteriálů. Nespornou výhodou je komůrkový polykarbonát, z něho jsou vyráběny jednotlivé desky. Ty dodávají zastřešení solární efekt, čímž se zvyšuje teplota vody v bazénu. S takto zastřešeným bazénem se tak budete moci koupat dlouho před a po začátku sezóny.

Albixon.cz je prvotřídní prodejce bazénů a bazénových krytů v České republice. Firma nejen prodává, ale také vyrábí kvalitní produkty, jež vám rozhodně vydrží po mnoho let.


Hodnocení[Autor: latysek] [Zobrazeno 1556x] [30. červen 2012]
[Články ] [no comments]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:
www:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!