Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Levné byty na prodej lze sehnat i bez realitky

25. prosinec 2014

Levné byty na prodej lze sehnat i bez realitky

Služeb realitních kanceláří využívá drtivá většina lidí, které chtějí prodat či koupit reality v Praze i ostatních lokalitách v České republice. Pokud se právě chystáte na koupi nového bytu, pak vězte, že existuje výhodnější způsob.

Reklama

Realitky si totiž za zprostředkování berou nemalou provizi. V případě, že nechcete zbytečně utrácet peníze, využijte možnosti podívat na realitní weby, díky nimž můžete kontaktovat přímo prodejce.

Neplaťte realitní kanceláři provizi

Realitní portály nabízejí levné byty na prodej bez platby provizí makléřům. Provize realitek se obvykle pohybují kolem 3% z prodejní ceny nemovitostí. V konečném důsledku jim tak klienti platí někdy až desetitisícové sumy. Přes realitní weby se však na prodeji nemovitosti můžete domluvit přímo s majitelem či společností, která ji nabízí.

Přináší to i další výhodu. Kromě přímé styku máte možnost si rychleji domluvit osobní schůzku. Projevíte-li zájem, je možné byt koupit během pár hodin.

Prodej nemovitostí bez realitky má i jisté nevýhody. Tou zřejmě největší může být fakt, že realitní weby nemusejí inzerovat kompletní nabídku bytů v dané lokalitě. Při koupi bytu tak třeba projít si vícero webů, než najdete vhodnou nemovitost, která přesně splňuje vaše požadavky, ať už co do ceny, lokality, občanské vybavenosti či dle jiných parametrů. Čas by však v tomto případě neměl hrát hlavní roli. Uvědomte si, že koupě nového bytu je zásadním krokem, který ovlivní celý váš život. Rozhodně bych tedy nedoporučoval příliš spěchat, vše si řádně rozmyslete. Díky realitním portálům můžete hledat byt z klidu a pohodlí domova. Realitní kancelář by vás nejen stála peníze, ale zároveň by vás také makléř tlačil do toho, abyste co nejrychleji byt koupili. Je to logické, chce si přeci vydělat.

Online reality v Praze

Příkladem pěkného realitního webu, kde najdete nabídku na reality v Praze a jejím okolí, je portál online-reality.cz. Je přehledně strukturován, využívá i několik možností filtrace nabídek. Například dle velikosti bytu, lokality či ceny nemovitosti. Velmi rychle si tak najdete nabídky, které splňují vaše představy. Poté, co si vyberete, stačí jednoduše kliknout na tlačítko, kterým stvrdíte zájem o danou nemovitost a požádáte o smluvení osobní prohlídky.

Komerční sdělení

-fil-


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x


[Autor: Beny] [Zobrazeno 1184x] [25. prosinec 2014]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie