Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Levné matrace z kvalitních materiálů: nákup online s dárkem

24. leden 2013

Levné matrace z kvalitních materiálů: nákup online s dárkem

Pořídili jste si novou postel a chystáte se na nákup vhodné matrace? Pak navštivte eshop matrace-best.cz, který vám nabízí špičkové a přitom levné matrace v mnoha variantách.

Reklama

I při nákupu levné matrace můžete získat opravdovou kvalitu. V eshopu matrace-best.cz totiž můžete nakoupit pohodlné matrace za vynikající ceny. V nabídce tohoto internetového obchodu pořídíte matrace z moderních materiálů, jakými jsou líná pěna, BIO pěna, studená pěna či latex. Všechny tyto materiály dokáží velmi dobře kopírovat tvar lidského těla a během spánku se mu přizpůsobují tak, aby nedocházelo k proleženinám, matrace se zbytečně neprohýbala nebo nepřirozeně pružila.

Matrace z líné pěny: nejoblíbenější varianta

Podívejme se nyní stručně na vybrané materiály, z nichž se levné a přesto kvalitní matrace vyrábějí. Mezi nejoblíbenější patří matrace z líné pěny. Líná pěna je materiálem s pamětí. To znamená, že se tento materiál dokáže přesně přizpůsobit vaší poloze, neboť reaguje na tělesné teplo a podle něj se tvarově mění. Ať už ležíte na boku, na zádech či na břiše, máte pocit dokonalého komfortu. Nestane se, že by i při dlouhodobém pobytu na lůžku vznikly na vašem těle proleženiny. Právě z tohoto důvodu jsou matrace z líné pěny používány také ve zdravotnických zařízeních, kde pacienti tráví celé dny na lůžku. Matrace z líné pěny navíc oceníte i díky vysoké prodyšnosti, díky čemuž nedochází k jejich rychlému opotřebení a výskytu bakterií.

Podobně vhodnými materiály jako líná pěna jsou latex, BIO pěna či studená pěna. Matrace z těchto materiálů rovněž dokáží dokonale reagovat na polohu vašeho těla. Jsou tak vhodné pro každodenní používání.

Získejte levnou matraci s dárkem

Eshop matrace-best.cz prodává matrace v klasických rozměrech, tedy hlavně matrace 90x200 , zakoupíte zde ale také matrace atypičtějších rozměrů nebo dětské matrace. Při nákupu levných matrací v tomto obchodě máte šanci zatočit si v kole štěstí a získat tak speciální bonus, matrace tak pořídíte ještě levněji. Kromě toho na vás při nákupu každé matrace čeká dárek v podobě anatomického polštáře zdarma.

Foto: matrace-best.cz


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x


[Autor: admin] [Zobrazeno 1437x] [24. leden 2013]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie