Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Levné rodinné domy v Kouřimi

13. duben 2012

Levné rodinné domy v Kouřimi

Kousek za Prahou, na východ od hlavního města, najdeme obec Kouřim. Klidná, tichá lokalita čítající nějakých osmnáct set obyvatel a přesto mající bohatou historii. Místní obyvatelé se mohou pyšnit například kryptou Svaté Kateřiny, což je nejstarší dochovaná krypta ve střední Evropě. Právě toto malé město hledá obyvatele pro své nové rodinné domy Praha východ. Obec je lákavá svým klidem, přesto nabízí veškerou občanskou vybavenost: je tu městský úřad, mateřská školka, pobočka Spořitelny a čtyřiadvaceti hodinový bankomat. O zdraví obyvatel pečují dva praktičtí lékaři, dva zubaři, jeden gynekolog a domácí mazlíčci mají svého zvěrolékaře. Nechybí ani sportovní hala, stadion pro lehkou atletiku nebo samoobsluha, cukrárna, drogerie, prodejna domácích potřeb a kadeřník.

Reklama

Bydlení v této lokalitě může být vaše, domy Kouřim nabízí společnost Xable v ulici pojmenované Nová. Staví se tu šestnáct obytných domů ve dvou blocích po osmi. Všechny stavby jsou nízkoenergetické, dvoupodlažní domky o čtyřech pokojích. V přízemí domku najdete vždy prostorný obývací pokoj a slunnou kuchyň, koupelnu a ještě technickou místnost, v patře na nové obyvatele čekají tři ložnice, kdy každá má vlastní šatnu a velká koupelna. Domy na krajích bývají o něco větší a mívají více oken, všechny stavby ale nabízejí pěkné rodinné bydlení v blízkosti přírody, s veškerou občanskou vybaveností a přitom coby kamenem dohodil od naší metropole – do hlavního města je to jen 40 kilometrů. Kolem každého domku je potom vlastní parcela, ke které vede příjezdová cesta.

Chcete – li vědět o projektu více, stačí se podívat na webové stránky projetu xable.cz. Zde najdete kontakty na developera nabízejícího tyto krásné rodinné domy v Kouřimi. Mimo to jsou na stránkách užitečné informace o tom, které z domků jsou ještě v nabídce. Můžete si projít ceník nebo položit dotaz přes formulář. Zajímavá pro vás jistě bude virtuální prohlídka domu a popis technických parametrů v záložce Standardy – zde najdete informaci o tom, co zahrnuje cena domu a také zmínku o možnosti objednání nadstandardu.


Hodnocení[Autor: latysek] [Zobrazeno 1924x] [13. duben 2012]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie