Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Ložnice a přírodní barvy

3. duben 2012

Ložnice a přírodní barvy

Nabídka na trhu bytového vybavení je tak široká, že se člověk nemůže často rozhodnout, jaký nábytek, barevné variace či doplňky pro svůj interiér zvolit. Zařizování své domácnosti je pro většinu lidí spíše příjemnou záležitostí. Jde-li o vybavení ložnic, pak je to o to více příjemné. Pokud jste tedy i vy dnes ráno po otevření očí ve vaší posteli usoudili, že je potřeba změna či vylepšení designu ložnice, pak pro vás máme několik tipů.

Reklama

Nová inspirace pro ložnice k nám přichází z Itálie, kde ložnice působí pohodově, klidně a energicky. Přírodní dekóry nyní nezískávají oblibu jen v obývacím pokoji či kuchyni, ale také v ložnici. Materiály jako dřevo, kámen a barvy přírody jsou velice trendovou záležitostí. Italové nyní sázejí na souhru kamene a světla. Doporučují na zeď použít obklad z pískovce a vhodně jej osvětlit. Existují však i jiné kameny ať už přírodní či umělé. Odlište i vy svou ložnici od rutinních záležitostí a uvidíte, že se v ní budete cítit naprosto skvěle. Po této rekonstrukci bude ložnice sloužit nejen ke spánku.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x


[Autor: admin] [Zobrazeno 1659x] [3. duben 2012]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie