Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Luxusní bydlení na Praze 6

3. červen 2013

Luxusní bydlení na Praze 6

Krásné luxusní bydlení je snem každého člověka. Ideální je si jej pořídit zejména v konkrétní lokalitě, která je schopna skloubit v jedno všechno, co člověk ke svému životu potřebuje. Moderní doba si žádá moderní řešení, a tak se velmi dobře jeví především luxusní byty v hlavním městě. Praha je centrem veškerého dění, a tak není divu, že si mnozí lidé volí právě tyto luxusní byty lokalizované v některé z částí Prahy.

Reklama

Komerční komplex Šafránka

Výbornou volbou je bezesporu uzavřený bytový a komerční komplex Šafránka. Právě v této usedlosti byly zbudovány krásné byty a moderní bydlení je tady doslova zaručeno. Luxusní byty, které se zde nabízejí, určitě stojí zato. Pokud bychom měli nějak charakterizovat usedlost Šafránka, pak se jedná o velký komplex, který vznikl na místě původní historické viniční usedlosti a dodnes si byl schopen zachovat svou krásu a architektonické i celkové dispoziční kouzlo. Vybudováno tady bylo celkem 12 bytů. Areál komplexu Šafránka má celkem 4500 m2 a je uzavřený. Domy nacházející se v areálu Šafránka nabízejí i komerční nebytové prostory, takže se tady dá klidně zřídit vinný sklípek, fitness centrum anebo cokoli jiného.

Luxus jménem Šafránka

Jinak tyto luxusní domy skýtají hlavně velké pohodlí. Uspořádání grilovací sešlosti anebo jiné podobné párty určené pro vás a pro vaše děti není nejmenším problémem, který by nebylo možno během několika okamžiků bez potíží zrealizovat. Samozřejmostí je i volný vstup do bazénu a do sauny, jimiž je tento komplex taktéž vybaven. Celá usedlost má svého správce, který dbá na všechen majetek. Pro větší množství informací je nejlepší se podívat na usedlost-safranka.cz, kde jsou všechny možnosti této usedlosti zobrazeny a můžete se podívat na to, co by vás o moderním a luxusním bydlení zde mohlo zajímat.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x


[Autor: latysek] [Zobrazeno 1539x] [3. červen 2013]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie