Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Luxusní bydlení uprostřed Prahy

5. duben 2011

Luxusní bydlení uprostřed Prahy

Nevíte, do čeho investovat? Rádi byste své peníze investovali do něčeho rozumného, ale zároveň chcete minimální riziko a přitom slušný růst? Ceny komodit se neustále mění, ceny zlata, drahých kovů a akcií kolísají, při poslední finanční krizi přišlo mnoho lidí o své úspory. Zbohatnout na krizi sice jde, ale musíte být velmi dobrý makléř, musíte mít štěstí a riskujete velké peníze. Investice do komodit je sice také zajímavá, ale i komodity mohou výrazně kolísat a z jejich vlastnictví neplynou žádné dividendy.

Reklama

Investujte chytře své peníze

Zajímavou možností, jak investovat více peněz, je koupě nemovitosti. Investováním do luxusní nemovitosti si zajistíte uložení svých peněz na téměř neomezenou dobu, navíc většina nabízených nemovitostí má velký potenciál růstu do budoucna. Navíc máte jistotu, že lidé vždy budou chtít bydlet v krásném, nadstandardním nebo dokonce přímo v luxusním prostředí, a také budou ochotni za takový majetek náležitě zaplatit. Také luxusní byty na své hodnotě prakticky nikdy neztratí, a vzhledem k tomu, že výhledově mají ceny bytů a nemovitostí vůbec opět stoupat, je investice do nemovitosti tou správnou volbou.

Lákavá usedlost Šafránka

Jednou z možností, kde najít luxusní bydlení je pražská usedlost Šafránka. Ta má díky své poloze výborný potenciál do budoucnosti. V těsné blízkosti jsou dvě nemocnice, obchodní centrum, golfové hřiště, výborné spojení do centra v podobě tramvají, autobusů a brzy dokonce i nové trasy metra. Jsou zde k dispozici kryté garáže, komerční, nebytové i bytové prostory. K dispozici je bazén, sauna, správce a ostraha. Poblíž se nachází také park Ladronka, kde si můžete užívat jízdy na inline bruslích, na kole nebo si můžete zajít zaběhat. Už jen představa vlastnit takový nádherný byt Praha je jistě velmi lákavá.


Hodnocení[Autor: moderni-bydleni] [Zobrazeno 1875x] [5. duben 2011]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie