Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Luxusní byty Praha Malešnice

27. únor 2012

Luxusní byty Praha Malešnice

Sháníte vlastní bydlení v našem hlavním městě? Rádi byste si pořídili nějaký šikovný byteček, který by vám navždy říkal pane? Potom se obraťte na ty správné odborníky a nechte si představit developerský projekt JRD. Jedná se o bytový areál Ecocity Malešice. Prodej bytů v této úžasné novostavbě byl již zahájen a pokud opravdu toužíte po bydlení v městě, ale přitom v krásné přírodní scenérii, potom byste se měli informovat o této jedinečné možnosti bydlení.

Reklama

Tyto luxusní byty najdete pod označením byty Malešice. V jejich blízkosti se nachází malešický park, v němž se počítá s výstavbou fontán a dětských hřišť. Později zde vznikne díky dotaci z evropských fondů bezva rekreační centrum, které bude lákat k relaxaci a odpočinku všechny milovníky této vynikající činnosti. Byty Praha 10 se tak jednoznačně vyplatí a to i pro jejich cenovou dostupnost.

Autoři tohoto super bydlení uvádějí deset důvodů, proč bydlet právě tady. Jako první, velmi pozitivní se jeví fakt, že byty Praha se nachází v klidném místě a přesto v blízkosti centra. Zmíněná okolní příroda je prostě úchvatná a dodává tomuto typu bydlení punc luxusu. Jako třešinku na dortu dostanete slunné předzahrádky a terasy. Je toho opravdu ještě spousta, čím se mohou tyto byty pochlubit. Pokud vás tedy zajímá bydlení Malešice, podívejte se na webové stránky s tímto unikátním projektem a domluvte si informační schůzku s jejich stvořiteli.

Další luxusní byty Praha se nachází v novostavbě nazvané Vila Augustus. Jedná se o nízkoenergetický obytný dům, jež je umístěný ve vilové čtvrti Prahy 10 – Strašnicích. Máte opravdu vysoké požadavky na bydlení? Potom je Vila Augustus určená právě pro vás. Architektura se zde prolíná s nádherným designem a konečným výsledkem těchto dvou faktorů je úžasný a doslova nadčasový bytový komplex, jež se může pochlubit luxusními byty. Zajímejte se proto o tyto byty a žijte díky nim ve zdravém prostředí.


Hodnocení[Autor: moderni-bydleni] [Zobrazeno 1749x] [27. únor 2012]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie