Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Luxusní domy a byty v Praze

7. srpen 2012

Luxusní domy a byty v Praze

Luxusní bydlení v Praze je snem mnoha malých i velkých rodin. Najít takovéto bydlení ale nemusí být vždy snadné – některé byty mohou být luxusní pouze cenou. Přesto ale existují projekty, které nabízejí vše, co by člověk od luxusního bydlení očekával – ostrahou chráněný, moderní objekt, v němž se nachází pěkné, prostorné a moderní byty se slušným výhledem.

Reklama

Usedlost Šafránka je takovým projektem. Šafránka vznikla na Praze 6 dostavbou a rekonstrukcí viniční usedlosti, pocházející ze 17. století. V současné době se zde nacházejí čtyři bytové domy se čtrnácti byty, k nimž náleží oplocený pozemek o výměře 4500 m2. V usedlosti se nacházejí také komerční objekty k pronájmu či prodeji, které nabízejí osmdesát až sto dvacet metrů čtverečních.

Areál usedlosti ale obyvatelům nenabízí pouze luxusní byty . Příjemnou součástí je rozhodně bazén, k němuž mají obyvatelé volný vstup a po dohodě je k dispozici sauna. Nezaměnitelnou atmosférou dýchá místní vinný sklep.

Prakticky se pak může jevit zabezpečení objektu, jež zajišťuje jak správce areálu, tak nainstalovaný kamerový systém. Správce usedlosti zároveň zajišťuje úklid objetu, zahradnické práce, údržbu bazénu či sauny a také drobné opravy nebo úklid sněhu.

Ze svého domova v usedlosti Šafránka se navíc velice snadno dostanete všude tam, kam potřebujete. Luxusní domy jsou v dobrém napojení na silniční i dálniční síť, zejména pro děti je v blízkosti hned několik zastávek MHD, takže se snadno a rychle dostanou třeba do školy. V dosahu areálu je také letiště a dvě významné nemocnice – Fakultní nemocnice Motol a Nemocnice Na Homolce. Areál nové byty Praha nabízí samozřejmě také stání por automobily, k dispozici je celkem dvanáct krytých garáží a osmnáct parkovacích míst v objetu plus samozřejmě místa pro návštěvníky.

Areál Šafránka nacházející se v místě historické usedlosti zkrátka nabízí mnoho příjemného – luxusní byty, ve kterých bude váš život o něco pohodlnějším a příjemnějším a vy budete mít o důvod víc těšit se domů. Vyhnete se velkému sídlišti s pouličním ruchem, zároveň ale nebudete žít úplně odtrženi od civilizace, naopak ale najdete své místo pod Sluncem v příjemném prostředí, kde vám i vaší rodině určitě bude dobře.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x


[Autor: latysek] [Zobrazeno 1604x] [7. srpen 2012]
[Články ] [no comments]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:
www:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!