Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Luxusní moderní nábytek

26. duben 2012

Luxusní moderní nábytek

Jak vybavit svůj byt? Se studiem Nobis snadno, přitom luxusně a krásně. Tým sehraných, kreativních designérů studia vytváří interiéry, které budou přesně vyhovovat vašim představám tak, abyste se ve svém bytě skutečně cítili doma. Pozornost je věnována hlavně detailům tak, aby jednotlivé prvky vytvořily harmonický celek.

Reklama

Studio distribuuje pouze luxusní nábytek, v Praze toto studio najdete ve dvou pobočkách. Jedna, Nobis studio, je na Štěpánské ulici a orientuje se na klasický design, další studio Nobis Life se nachází na Dlouhé ulici v našem hlavním městě. V tomto studiu pořídíte nábytek v moderním designu. Na obou místech ale najdete kreativní designéry s nimiž vytvoříte luxusní a kvalitní interiér svého domova, nábytkem Nobis můžete zařídit svou pracovnu, ložnici, obývací pokoj, či třeba i zahradu.

Do své ložnice si můžete pořídit luxusní ložní prádlo, koberce, pěkné, designové tapety i luxusní postele. Studio Nobis ví, že kvalitní spánek je důležitou součástí života, protože je to nejpřirozenější forma odpočinku. Proto i kvalitní postel je důležitá pro dobrý a zdravý spánek a načerpání nových sil. Tedy netřeba váhat, zda investovat do luxusní postele: ve chvíli, kdy se budete budit s úsměvem a dobrou náladou do každého nového dne, si svou postel nepochybně zamilujete.

Aby byl pocit z ložnice, ale i zbytku bytu celistvý a dokonalý, oceníte i doplňky do bytu. Ty z vašeho domova vytvoří ten pravý originál a harmonický celek, odrážející vás, vaši osobnost a váš životní styl. Studio Nobis nabízí nejrůznější originály: mísy, zrcadla, originální vázy, také polštářky, tapety a nejrůznější svítidla, které všechny dokreslí váš životní prostor. To vše a mnohem víc, dovezené z nejrůznějších koutů světa. Služeb tohoto studia můžete využít i v případě, že zařizujete hotel.

Toužíte – li tedy po kvalitním, designovém, luxusním nábytku a propracovaném interiéru navrženém kreativními designéry, kontaktujte studio Nobis. Kontakty naleznete na webových stránkách, můžete si být jisti, že se vám dostane individuálního jednání od první, úvodní konzultace a s výsledkem budete naprosto spokojeni.


Hodnocení[Autor: latysek] [Zobrazeno 1791x] [26. duben 2012]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie