Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Matrace a rošty pro lepší spánek

17. únor 2013

Matrace a rošty pro lepší spánek

Mít doma dobou postel se vyplatí. Je celkem pravděpodobné, že v ní strávíte třetinu svého života, což už je vcelku významná doba. Navíc je postel místo, v něm odpočíváme, relaxujeme i čerpáme novou energii, tolik potřebnou do boje s každodenními starostmi. To vše jsou dobré důvody, proč výběru nové postele, matrace i roštu věnovat maximální pozornost a proč zvolit to nejlepší, nač narazíte.

Reklama

Dobrou zprávou je, že trh je vcelku rozvinutým místem a tak je z čeho vybírat – na stránkách e-shopů i v kamenných prodejnách naleznete matrace a rošty přesně podle svých představ. Neváhejte a navštivte webové stránky Sconto Nábytek a zvolte takovou matraci i rošt, díky kterým se vždy dobře vyspíte a budete se ráno budit s úsměvem na rtech.

Výběr nové matrace přitom může ovlivňovat hned několik parametrů. Samozřejmě můžete začít vybíráním dle ceny či názvu, matrace se ale samozřejmě liší i v dalších parametrech. Některé jsou vhodnější pro lamelové, jiné pro pevné rošty. A samozřejmě se liší také v rozměrech, použitých materiálech, výšce, tvrdosti či třeba i nosnosti.

Velice praktickou se může jevit rolovací matrace Micro. Schopnost srolovat se jí propůjčuje její PUR-pěnové jádro, mikro – nopková struktura pěny navíc vytváří masážní efekt. Matrace s nosností až osmdesát kilo je vhodná pro lamelové rošty .

Svůj rošt do postele však můžete pokrýt i jinou matrací, kupříkladu kouskem s názvem Orthomed Wash s H2. Tato matrace totiž nabízí pevné a stabilní jádro z Vitacel pěny i snímatelný povrch a to vše za přijatelnou cenu. Otevřené póry pěny přitom zajišťují dobrou prodyšnost matrace. Tuto matraci můžete použít pro pevné, lamelové i pevné rošty s možností polohování i bez.

Sconto Nábytek však nabízí mnohem více matrací, což však znamená, že rozhodně máte z čeho vybírat. Přitom však můžete při výběru v e-shopu použít filtry nebo také projí kompletně všechny matrace do postele . Tak či onak však si nezapomeňte svou novou matraci nejprve vyzkoušet v kamenné prodejně. Pak už však jen stačí se rozhodnout a nová matrace může být vaše.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x


[Autor: batko] [Zobrazeno 1847x] [17. únor 2013]
[Články ] [no comments]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:
www:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!