Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Mobilní domy pro svobodné bydlení

5. květen 2010

Mobilní domy pro svobodné bydlení

Pokud už vás nebaví neustálé bydlení na jednom místě, nebo byste raději měli bydlení podle svého gusta za velmi výhodných podmínek, určitě byste se mohli zamyslet nad mobilními domy, které mají každopádně něco do sebe. Kdykoliv si totiž usmyslíte, že se někam podíváte, mobilní dům vás v tomto omezovat nebude. I z toho důvodu patří tento trend do moderního bydlení, jelikož za všech okolností splňuje podmínky, které si kladou dnešní lidé na bydlení.

Reklama

Mobilní dům máte vždy sebou

Ačkoliv jste možná ještě o mobilních domech příliš neslyšeli, určitě není čeho se bát, neboť nabízejí stejně dokonalý komfort, na jaký jste zvyklí ze své klasické domácnosti. Jejich cenová variabilita se pohybuje u starších domů od necelých 100 tisíc Kč až po 1,5 milionů Kč za zcela nový dokonalý dům. Můžete si vybrat z bohaté nabídky společnosti Marvel, která poskytuje domy ve všech různých variantách. Dokonce vám sežene i postarší dům, pokud zrovna netrváte na tom, že byste si za každou cenu museli pořizovat nový mobilní dům.

Výhodná cenová relace mobilních domů

Jelikož cenová relace mobilních domů začíná již na 89 tisíc Kč, máte dokonalou možnost si zařídit pohodlné bydlení někde u vás na zahradě či v jiných prostorech. Budete potřebovat jen kousek pozemku a již nic víc. V tom je naprostý ideál takového bydlení. Už nemusíte stavět zbytečně náročnou chatu, všechno vám bude dodáno ve velmi krátké době. Během sedmi dnů můžete spokojeně bydlet a užívat si všeho, co dnešní mobilní domy také nabízejí.

Bydlení ihned a bez stavebního povolení

Nejlepší na mobilních domech je ten fakt, že k nim nepotřebujete žádné stavební povolení a ve skutečnosti bydlíte do jednoho týdne. Takové podmínky vám není nikdo jiný schopen zaručit. Dům vám bude dodán všude po celé České republice, takže si ho rovnou můžete dát tam, kde budete chtít. Kompletní zařízení domu máte v ceně, takže nemusíte do ničeho dalšího investovat. Pokud se chete přesvědčit na vlastní oči, klidně můžete. Výstavený mobilní dům jako variace na dětský koutek na Smíchovské pláži. PRAHA od 22.4. - do konce září 2010. Prohlídky jsou možné denně v odpoledních hodinách. Nic vám tedy nebrání v tom, abyste si nezašli omrknout vše, co jen budete chtít vědět. Mobilní domy jsou vám plně k dispozici.


Hodnocení

Hodnocení: 1.67 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x


[Autor: latysek] [Zobrazeno 6295x] [5. květen 2010]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie