Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Moderní bydlení na Kovářovském poloostrově

28. červenec 2010

Moderní bydlení na Kovářovském poloostrově

Rekreace je skvělou záležitostí a dovolená u vody je často realizovaným snem mnoha lidí. Pokud ovšem chce někdo častěji pobývat na březích některého z vodních děl, pak je ideální volbou apartmán anebo byt na břehu jezera či přehrady. Velmi zajímavou volbou se jeví lokalita nedaleko obce Kovářov, kde se plánuje výstavba velké prázdninové rekreační, sportovní a obytné zóny. Právě v ní bude zahrnuto takřka všechno, co s dovolenkovým pobytem souvisí. Velkou výhodu z pohledu polohy těchto pozemků je bezesporu přítomnost přehrady Lipno, která se stala velmi oblíbenou zejména díky koupání a také mnohým vodním aktivitám.

Reklama

Vyberte si byty na Lipně

Společnost Mane, která celou realizaci zaštiťuje, nabídne k dispozici jak byty Lipno , tak i spoustu dalších možností rekreace. Pozemky Lipno jsou skvělé hlavně díky své lokalizaci, kdy bude možno bez problémů z terasy budoucích domů vyhlížet na Lipenskou přehradu a relaxovat! Mimo samotné výstavby dovolenkových bytů se plánuje taktéž výstavba sportovní zóny, která nabídne skvělé zázemí všem milovníkům různých letních aktivit.

Možnosti pro zisk bytů na Lipně

Co se týká samotných výstavby, tak bydlení u Lipna nabídne hned několik možností. K zakoupení budou byty dvoupodlažní, které se budou nacházet přibližně nějakých 300 metrů od vodní hladiny. V naprosté blízkosti vody budou také stavby třípodlažní, jež budou skvěle vybaveny a vytvoří velký komplex, v němž bude možno navštívit také restauraci. Jinak bude vše doplněno pobřežní kolonádou vhodnou ke krásným romantickým procházkám po břehu Lipna. Využijte tedy nabídky, kterou pro vás mají reality Mane .

Co všechno můžete na Lipně čekat

Když se zastavíme u konkrétních služeb, kterých budou moci lidé využít, tak lze jmenovat třeba tenisové kurty, minigolf, několik dětských hřišť a také indol středisko vybavené bazénem a bowlingem. Možnosti aktivit nabídne také lezecká stěna a hřiště na plážový volejbal.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x


[Autor: moderni-bydleni] [Zobrazeno 1875x] [28. červenec 2010]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie