Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Moderní interiérové dveře zkrášlí váš byt

22. březen 2014

Moderní interiérové dveře zkrášlí váš byt

Plánujete modernizovat své bydlení? Moderní interiérové dveře rychle a jednoduše oživí váš interiér. Výměna starých dveří za nové je malý zásah do vašeho bydlení, který má však velký efekt. Originální moderní interiérové dveře se snadno mohou stát tím nejlepším bytovým doplňkem.

Reklama

S interiérovými dveřmi Porta Doors můžete vylepšit své bydlení jako mávnutím kouzelného proutku. Porta Doors je polská značka, která je velmi oblíbená nejen mezi českými zákazníky. Ti na ni oceňují zejména netradiční design, moderní provedení a kvalitní výrobní materiály.

Interiérové dveře Porta Doors si můžete zakoupit v různých provedeních. V nabídce najdete také dveře posunovací, vchodové, technické a další. Porta Doors nabízí kompletní nabídku interiérových a vstupních dveří.

Interiérové dveře v různém designu

Moderní provedení interiérových dveří nabízí také značka prüm. Dveře prüm pochází od německého výrobce, který se řadí mezi největší výrobce interiérových dveří v Německu. Interiérové dveře Prüm vynikají zejména smyslem pro každý detail.

Tato značka vyrábí interiérové dveře v mnoha speciálních řadách, jako například standard, lifestyle, royal, elegance, stil, sklo atd. V nabídce samozřejmě nechybí ani veškeré nutné příslušenství, jako je kování, kliky, nebo zárubně. Dveře značky Prüm si můžete také nechat zasklít. Na výběr je mnoho druhů a typů skla.

Pohodlný nákup on-line i osobně

Širokou nabídku moderních interiérových dveří značky Prüm nabízí například Keramika Soukup. Nabídku si můžete prohlédnout také online na internetové adrese www.keramikasoukup.cz/katalog/pruem. Zde se také dozvíte veškeré potřebné informace. V nabídce Keramiky Soukup nechybí ani dveře značky Porta Doors.

Keramika Soukup se dále specializuje na prodej sanity, obkladů a dlažeb. Sídlo a hlavní vzorkovnu Keramiky Soukup najdete v Plzni. Dále jsou vzorkové prodejny také v Praze, Horažďovicích, Bratislavě nebo Žilině.

Foto: keramikasoukup.cz

Komerční sdělení


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x


[Autor: Beny] [Zobrazeno 2155x] [22. březen 2014]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie