Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Nadzemní bazén: Moderní řešení při realizaci zahradního bazénu

16. duben 2013

Nadzemní bazén: Moderní řešení při realizaci zahradního bazénu

Zahradní bazény během léta okupují značnou část pozemků u rodinných domů. Češi si koupání ve vlastním domácím bazénu doslova zamilovali. Dokazují to vysoké prodeje všech typů venkovních bazénů. Pakliže si i vy hodláte letošní léto užít koupáním ve venkovním bazénu, pak už je nejvyšší čas na to, abyste promysleli, do jakého typu bazénu investujete.

Reklama

Pakliže chcete bazén využívat delší dobu nežli jen jedno léto, určitě zapomeňte na laciné nafukovací bazény. Ty jsou totiž dosti nekvalitní a vydrží sotva jednu sezonu. Jsou sice levné, nicméně o koupání se v jejich případě příliš hovořit nedá, spíše jde jen o jakési rychlé svlažení. Když už si plastový bazén pořídíte, pak se rozhodně obraťte na kvalitní firmy.

Nadzemní bazény z PVC a dalších materiálů

Daleko lepší variantou jsou nadzemní bazény, které se vyrábějí z PVC. Kromě PVC se dají pořídit také nadzemní bazény s kovovou či plechovou konstrukcí. Tyto materiály zajišťují, že bazény vydrží mnohem delší dobu. U skutečně kvalitních prodejců najdete nadzemní bazén, u něhož je garantována životnost minimálně 10 let, obvykle však takovéto bazény vydrží ještě mnohem déle. Záleží samozřejmě na to, jak o bazén budete pečovat, zda si k němu pořídíte zastřešení apod.

Výstavba nadzemního bazénu

Nadzemní bazény jsou moderním a přitom ne nijak drahým řešením. Při jejich výstavbě je důležité, aby povrch, na němž budou stavěny, byl absolutně vodorovný. Je nutné jej zpevnit a odstranit případné travní drny a kamínky.

Nadzemní bazény, ať už jsou z laminátu nebo plechové konstrukce, se dají poměrně rychle vystavět. Stavbu bazénu však doporučuji nechat na profesionálech.

Máte-li u domu zahradu, na níž je dostatek místa, není důvod, proč si pro letošní léto nepořídit bazén. Nadzemní bazén, který má kvalitní pevnou konstrukci, vás nevyjde nijak zvlášť draze, může si jej bez problémů dovolit i domácnost, která zrovna neoplývá velkým jměním. Díky vlastnímu venkovnímu bazénu již nebudete muset neustále chodit na plovárny či koupaliště, svlažíte si vždy, když se vám zachce a když bude venku pěkné a teplé počasí.

Komerční sdělení


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x


[Autor: admin] [Zobrazeno 1871x] [16. duben 2013]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie