Moderní bydleníModerní bydlení

Váš moderní byt, dům a zahrada
verze pro tisk

Nadzemní bazény a bazénová příslušenství

20. červenec 2012

Nadzemní bazény a bazénová příslušenství

Skvělým doplňkem zahrady je venkovní bazén. Zahradní bazény se v posledních letech těší mimořádné popularitě. Je to dáno mimo jiné i tím, že jejich ceny šly výrazně dolů. Dnes si zahradní bazény mohou dovolit prakticky všichni majitelé rodinných domů. V případě, že se rozhodnou pro levné nadzemní bazény, investice se pohybuje jen v řádech několika málo tisíc, záleží samozřejmě na kvalitě a také rozměrech bazénu.

Reklama

Nabídka kvalitních nadzemních bazénů

Internetový obchod BazenyShop.cz je specializovaných eshopem, který disponuje snad největší nabídkou venkovních bazénů. Kromě toho prodává také veškeré bazénové příslušenství. V nabídce tohoto obchodu naleznete krom jiného velmi kvalitní bazény Intex, které spadají do kategorie nadzemních bazénů. Jedná se o levné bazény, které se však mohou chlubit vysokou odolností a dlouhou životností. Jsou vyráběny z odolných materiálů. Například na stěny těchto bazénů se využívá trojvrstvý PVC materiál. Pro nadzemní bazény Intex platí, že při jejich montáži nemusíte provádět žádné stavební úpravy na zahradě, stačí jen mít poblíž zdroj vody a samozřejmě i dostatek prostoru na jejich výstavbu.

Bazénové příslušenství

Kromě bazénů Intex prodává internetový obchod BazenyShop.cz také potřebné bazénové příslušenství. V nabídce tak nechybí moderní bazénová filtrace, bazénová chemie či praktické doplňky, které zpříjemní koupání a udržují kvalitu vody v bazénu. Koupit si zde můžete i různé plachty, které lze využít ve chvílích, kdy bazén nepoužíváte a chcete zabránit znečištění vody. Díky krycím plachtám není potřeba bazén pokaždé vypouštět.

foto: bazenyshop.cz


Hodnocení[Autor: admin] [Zobrazeno 2854x] [20. červenec 2012]
[Články ]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/modernibydleni.eu/article.php on line 215
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Další články z této kategorie